ساعاتی پیش نقدهای بازی DEMON SLAYER: THE HINOKAMI CHRONICLES که بر اساس انیمه‌ای با همین نام، توسط استودیوی سایبرکانکت۲ (CyberConnect2) ساخته شده، منتشر شدند. در این بازی شما کنترل Tanjiro را در اختیار دارید و سرگذشت او را تجربه خواهید کرد. این بازی از آرک Ka...

ساعاتی پیش نقدهای بازی DEMON SLAYER: THE HINOKAMI CHRONICLES که بر اساس انیمه‌ای با همین نام، توسط استودیوی سایبرکانکت۲ (CyberConnect2) ساخته شده، منتشر شدند.

در این بازی شما کنترل Tanjiro را در اختیار دارید و سرگذشت او را تجربه خواهید کرد. این بازی از آرک Kamado Tanjirou Risshi انیمه آغاز می‌شود و تا پایان قسمت سینمایی این انیمه، Mugen Train، ادامه خواهد یافت. علاوه بر خط داستانی که در آن با شیاطین مختلف با گرافیک چشم‌نواز خواهید جنگید، می‌توانید در بخش Versus، تیم‌های دو نفره‌ای از شخصیت‌های انیمه انتخاب کنید و با افرادی در سرتاسر جهان به رقابت بپردازید.

در ادامه می‌توانید برخی از نقدها و نمرات این بازی در وبسایت متاکریتیک را مشاهده کنید:

PlayStation Universe 8.5/10

بازی Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles، تجربه‌ای است که خسته‌کننده نخواهد شد. هرچند نقشه‌ی بازی ساده و قدیمی به نظر می‌آید، اما سیستم مبارزه، صداگذاری و داستان آن برای جبران کمبودهایش کافی است. این بازی برای هواداران قدیمی و جدید این فرنچایز مناسب و لذت بخش خواهد بود و بخش Versus تا مدت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد.

Worth Playing 7.5/10

عنوان Demon Slayer: The Hinokami Chronicles برای طرفداران این سری ساخته شده است. می‌خواهیدشخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با شخصیت‌های دیگر وارد نبرد شوید؟ یا شاید دوست دارید بازسازی صحنه‌های داستان را به صورت سه بعدی ببینید، هرچند این تمام چیزی است که این بازی ارائه می‌دهد. زیبا است، روان اجرا می‌شود و صحنه‌های منبع خود را از آغاز تا پایان بسیار تماشایی به تصویر می‌کشد. لازم به ذکر است اگر تا به حالا این فرنچایز را تجربه نکردید، بهتر است از انیمه و یا مانگای آن شروع کنید.

Screen Rant 7/10

اثر The Hinokami Chronicles، اقتباسی زیبا از انیمه‌ی Demon Slayer است، اما تلاشی برای تبدیل به عالی شدن نمی‌کند. سیستم نبرد سرگرم کننده و سریع طراحی شده و به گیمرها اجازه می‌دهد تا حرکات انفجاری Demon Slayer Corps را به تماشایی‌ترین شکل ممکن اجرا کنند. بخش داستان تک نفره‌ی این عنوان بسیار طولانی بود. طرفداران این انیمه از بازی لذت می‌برند، اما برای کسانی که تجربه‌ای از این سری ندارند، سرگرم کننده نخواهد بود.

IGN 7/10

بازی Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles سیستم مبازرات بسیار بالانس و زیبایی دارد، اما بخش داستانی ناهماهنگ باعث عقب ماندن آن می‌شود.

Comicbook 6/10

در طول بازی به گیمرها تصاویر پروفایل و نقل‌قول‌های زیادی برای جمع آوری داده می‌شود. حالت‌های متنوعی از جمله Versus و Training برای بالابردن مهارت شما وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که فقدان چیز خاصی باعث می‌شود تا اولین اقتباس بازی رایانه‌ای فرنچایز Demon Slayer از خوب به عالی تبدیل نشود. اگر از طرفداران این سری هستید و یا دوست دارید گرافیک بالا با سیستم مبارزات سریع تجربه کنید، حتماً این بازی را امتحان کنید، مخصوصاً اگر توانایی گذشت از بعضی از ایرادات جزئی آن را دارید.

Push Square 6/10

عنوان Demon Slayer: The Hinokami Chronicles حس و حال انیمه را به خوبی منتقل می‌کند. باس فایت‌های زیبا و کات‌سین‌های تماشایی برای ارزشمند کردن بخش داستانی کافی هستند، اما گذشته از آن، با پکیجی خالی روبه‌رو هستیم. نبردها سرگرم کننده، ولی سیستم مبارزات عمق کافی، برای تحت تاثیر قرار دادن افرادی جز هواداران Demon Slayer فرنچایز را دارا نیست. این اثر اولین قدم سایبرکانکت۲ در خلق سری جدیدی بود.

میانگین نمرات DEMON SLAYER: THE HINOKAMI CHRONICLES در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات DEMON SLAYER: THE HINOKAMI CHRONICLES در وبسایت اپن‌کریتیک

بازی Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles از امروز برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شده است.