دومین مرحله از مسابقات موتور ریس زنان و سومین مرحله از مسابقات در بخش مردان، که به نام گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب نامگذاری شده بود، در پیست مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد. در این رقا...

دومین مرحله از مسابقات موتور ریس زنان و سومین مرحله از مسابقات در بخش مردان، که به نام گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب نامگذاری شده بود، در پیست مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد.

در این رقابت‌ها ابتدا زنان موتورسوار در سه کلاس ۱۲۵، ۲۵۰ و مینی جی پی با یکدیگر به رقابت پرداختند و توانایی خود را برای رسیدن به سکوهای قهرمانی به آزمایش گذاشتند.

در ادامه هم در بخش مردان  مسابقات با حضور ۱۰۰ شرکت کننده از هفت استان کشور پیگیری شد.

در این مسابقه علاوه برکلاس های ۱۲۵، ۲۵۰، ۶۰۰ و ۱۰۰۰ سی سی کلاس‌های دیگری هم از جمله استریت، ۲۵۰ سی سی همگانی، مینی جی پی و ۱۰۰۰ گروه B نیز حضور داشتند.

همچنین جمشید تقی‌زاده معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش از نزدیک در پیست آزادی نظاره‌گر تلاش موتورسوران در رسیدن به خط پایان بود و به همراه مازیار ناظمی سرپرست، فیروزه سید مهدی نایب ریس بانوان و شهزاد کیانی دبیر فدراسیون در مراسم توزیع جوایز حاضر بودند و کاپ‌های نفرات برتر را اهدا کردند.

اسامی نفرات برتر در بخش زنان و مردان در بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

نتایج کلاس زنان: 

 کلاس ۱۲۵ سی سی                                                                              
 ۱-مرضیه رحمتی  تهران 
۲-نیلوفر رویت وند  البرز
۳-باران هادی زاده  تهران                                                             
 کلاس مینی جی پی                                                                
 ۱-مریم طلایی  آیلند 
۲-نیلوفر رویت وند  البرز
۳-سمیه همتی  تهران                                                                      
 کلاس ۲۵۰ سی سی 
۱-بهناز شفیعی  تهران 
۲-آزاده گیلانی ، گیلان
 ۳-مریم طلایی آیلند

نتایج کلاس مردان: ​

در کلاس ۲۵۰ سی سی همگانی
۱-علیرضا ترشیزی تهران
۲-میثم جمعه پور تهران
۳-مهدی یار احمدی تهران
کلاس ۲۵۰ سی سی قهرمانی
۱-محمد امین کارخانه تهران
۲-سید مهدی عسگری تهران
۳-محمود کهنی تهران
کلاس ۱۲۵ سی سی قهرمانی
۱-علیرضا برقمدی تهران
۲- حسین برومند خراسان رضوی
۳-ابراهیم کلبادی از مازندران
کلاس ۱۰۰۰ B  سی سی
۱-حسین خانلو تهران
۲-محمدرضا ضیایی اصفهان
۳-محمد شهریاری البرز


کلاس استریت 
۱-حسین شیخ بهایی از خراسان رضوی
۲-محمدرضا سالاری تهران
۳-سید علی میراحمدی تهران


کلاس مینی جی پی
۱-حسین برومند خراسان رضوی
۲-میلاد پیل کن خراسان رضوی
۳-سعید قربانزاد خراسان جنوبی 
کلاس ۱۰۰۰ سی سی قهرمانی
۱-مهدی جابری تهران
۲-حمید محسنی تهران
۳-محسن مرگن تهران
نتایج کلاس ۶۰۰ سی سی قهرمانی بعد از بررسی اعتراضات مشخص خواهد شد.