با محور بیانیه گام دوم انقلاب؛ به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو از مشهد، در نشست سراسری دان...

با محور بیانیه گام دوم انقلاب؛

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو از مشهد، در نشست سراسری دانشگاه فرهنگیان کشور که در خانه معلم مشهد برگزار شد، از خانواده‌های معظم شهدا تجلیل به عمل آمد.

جلال دلقندی، مشاور ریاست و مدیر کل دفتر مرکزی حراست در نشست سراسری حراست‌های دانشگاه فرهنگیان که با عنوان «نقش حراست در پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب» در حال برگزاری است، با تاکید بر اینکه این نشست توجه خاصی به منویات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم دارد، گفت: بررسی دیدگاه‌های همکاران و تبیین برنامه‌های سال ۹۸، تبادل تجارب و ارائه راهکار‌های خلاقانه با مشکلات و آشنایی با سیاست‌های حراست از محور‌های این نشست است.

مدیرکل حراست دانشگاه فرهنگیان کشور اظهارکرد: توجه به انسجام ملی و برخورداری از برکت وجود مضجع منور امام رضا (ع)، مشارکت در کارگاه‌های پیش بینی شده برای ارتقاء تخصص، تقدیر از همکاران بازدید کننده از استان‌ها از دیگر محور‌های مورد نظر این نشست خواهد بود.

گفتنی است در این نشست از خانواده‌های شهیدان محمود کاوه، حسین شاکری، کامبیز نیک شرف، کامران نیک شرف، دادالله معمر، عبدالله مغفوری، ابراهیم رزاقیان، مهدی نظری، حسن رنجبر، محمد امیری و قربانعلی قندهاری تجلیل به عمل آمد.

این نشست در روز‌های ۱۸ تا ۲۰ اسفند در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

  • منبع خبر : snn