شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) امروز اعلام کرد که قصد دارد تعداد محدودی نسخه‌ی فیزیکی از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Indigo Prophecy را عرضه...

شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) امروز اعلام کرد که قصد دارد تعداد محدودی نسخه‌ی فیزیکی از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Indigo Prophecy را عرضه کند. این توزیع کننده اضافه کرد که علاقه مندان از تاریخ جمعه ۱۵ فروردین (۳ آوریل) به مدت چهار هفته زمان دارند تا این نسخه را سفارش دهند.

نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Indigo Prophecy در آگوست سال ۲۰۱۶ میلادی برروی فروشگاه پلی‌استیشن عرضه شد.  برای یادآوری باید اعلام کنیم که این عنوان ابتدا در سپتامبر ۲۰۰۵ برای کنسول‌های اکس‌باکس و پلی‌استیشن ۲ منتشر شد و یک ماه پس از آن نیز در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفت.

علاوه بر این، نسخه‌ی ریمستر Indigo Prophecy در ژانویه‌ی ۲۰۱۵ راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های مک، لینوکس و IOS شد و در فوریه‌ی ۲۰۱۶ نیز به دست کاربران اندروید رسید. اگر با این بازی آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم توضیحات درج شده در وب‌سایت پلی‌استیشن را مطالعه کنید:

بازی Indigo Prophecy که ابتدا در سال ۲۰۰۵ در اروپا با نام Fahrenheit عرضه شد، اولین عنوان درام تعاملی ساخته شده توسط کوانتیک دریم (Quantic Dream)، خالقان Heavy Rain و Beyond: Two Souls، است.

در این بازی فراطبیعی هیجان انگیز، شهر نیویورک مکانی است که در آن قتل‌های مرموزی رخ می‌دهد که همگی الگوی یکسانی را دارند: مردم عادی توسط چیز دیگر کنترل می‌شوند و یک شخص کاملاً غریبه را در یک فضای عمومی به قتل می‌رسانند.

هر دو طرف این توطئه‌ی نفس‌گیر را تجربه کرده و نیرو‌های فراطبیعی مسئول این جرایم را کشف کنید.