شرکت الکترونیک‌آرتز (EA) اعلام کرده است که نام سرویس اشتراک بازی اختصاصی خود یعنی EA Access را در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ (۱۸ آگوست...

شرکت الکترونیک‌آرتز (EA) اعلام کرده است که نام سرویس اشتراک بازی اختصاصی خود یعنی EA Access را در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ (۱۸ آگوست ۲۰۲۰) به EA Play تغییر خواهد داد.

لازم به ذکر است که شرکت الکترونیک‌آرتز امروز این خبر را به صورت رسمی در وب‌سایت خود منتشر نمود و تایید کرد که تغییرات فقط به نام و لوگوی این سرویس محدود نیست و محتوای آن نیز دستخوش تحولاتی نظیر افزوده‌شدن دو بخش EA Play و EA Play Pro خواهد شد.

همچنین در این خبر ذکر شده است که:

بدون شک استفاده از سرویس EA Play تجربه‌ای بسیار خوب برای شما خواهد بود. در واقع، ما با متمرکز کردن خدمات خود در یک بخش واحد می‌خواهیم به شما اطمینان خاطر بدهیم که عضو شدن در EA Play بهترین راه برای لذت بردن از عناوین ما است.

به‌هرترتیب، پیش از این و با عضویت در سرویس EA Access، می‌توانستیم تا به چالش‌های و جوایز منحصربه‌فرد این سرویس، نسخه‌های آزمایشی بازی‌های آینده و ده‌ها بازی مختلف بزرگ و کوچک که تاکنون عنوانی از آن‌ها حذف یا جایگزین نشده است، دسترسی داشته باشیم. هم‌چنین لازم به ذکر است که اگر قبلاً اشتراک EA Access را خریداری نموده‌اید، نیازی به اعمال تغییرات و یا خرید مجدد اشتراک در EA Play نخواهد بود.