به گزارش خبرگزاری تسنیم، یک منبع آگاه به شبکه خبری پرس تی وی گفت سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران هیچ ربطی به محدودیت‌های اعمال شده برای آژانس در دسترسی به تصاویر دوربین های مراکز اتمی ندارد. این منبع مطلع به پرس تی وی افزود: گفت‌وگوهای مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یک منبع آگاه به شبکه خبری پرس تی وی گفت سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران هیچ ربطی به محدودیت‌های اعمال شده برای آژانس در دسترسی به تصاویر دوربین های مراکز اتمی ندارد.

این منبع مطلع به پرس تی وی افزود: گفت‌وگوهای مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران صرفا درخصوص سرویس برخی تجهیزات نظارتی آژانس خواهد بود و موضوع دیگری در دستورکار مذاکرات قرار ندارد.

این منبع مطلع ادعای برخی رسانه های غربی از جمله وال استریت ژورنال را در باره احتمال تجدیدنظر ایران در منع دسترسی آژانس به تصاویر دوربین های نظارتی رد کرد.

وی همچنین به پرس تی وی گفت: در سفر گروسی به تهران هیچگونه تغییری در روند دسترسی آژانس به اطلاعات مراکز هسته ای ایجاد نمی‌شود و آژانس کماکان به تصاویر دوربین های نظارتی دسترسی نخواهد داشت.

انتهای پیام/