به گزارش ایرنا دور جدید تمرینات تیراندازان المپیکی و چند تن از ملی‌پوشان از صبح امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی با حضور نجمه خدمتی، مهیار صداقت و امیرمحمد نکونام آغاز شده و تا پایان هفته آرمینا...

به گزارش ایرنا دور جدید تمرینات تیراندازان المپیکی و چند تن از ملی‌پوشان از صبح امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی با حضور نجمه خدمتی، مهیار صداقت و امیرمحمد نکونام آغاز شده و تا پایان هفته آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، مه‌لقا جام‌بزرگ و حسین باقری نیز برنامه تمرینی خود را شروع می‌کنند. 

الهه احمدی دارنده عنوان قهرمانی فینال فینالیست‌های ۲۰۱۸ گفت: تا سال آینده هیچ مسابقه‌ای در سطح بین المللی و جهانی برگزار نمی‌شود و از سوی دیگر من علاوه بر ورزشکار ملی‌پوش بودن و تلاش برای آمادگی همیشگی، مادر هستم و به عنوان مادر باید مراقب سلامتی خانواده به‌ویژه فرزندم باشم.

احمدی که این روزها در حال نوشتن پایان‌نامه مقطع کارشناسی است، ادامه داد: به صورت کاملا جدی تمریناتم را در خانه ادامه می‌دهم و با توجه به اینکه تیراندازی همیشه با مشکل فشنگ مواجه است و امکان تمرین با فشنگ حتی در سالن هم بسیار کم است‌، تمرین در خانه ۵۰ درصد از آمادگی را برای تیراندازان محقق می‌کند.

این تیرانداز ۳۸ ساله اضافه کرد: تمریناتم را زیر نظر الهام هاشمی سرمربی تیم ملی پیگیری و برنامه تمرینی‌ام را با وی چک می‌کنم. الهه احمدی تنها تیرانداز رشته تفنگ کشورمان است که می‌تواند از طریق امتیاز رنکینگ سهمیه پنجم رشته تفنگ را برای کشورمان کسب کند.

ایران تاکنون ۶ سهمیه المپیک در دو رشته تفنگ و تپانچه کسب کرده و این امکان وجود دارد که این رقم به هشت سهمیه افزایش یابد.