حجت الاسلام والمسلمین دکترسیدمحمود علوی که روز یکشنبه به عنوان نماینده ویژه ریاست جمهوری به بافق سفرکرده بود در اجتماع با شکوه مردم این شهرستان با تبریک هفته وحدت اظهار داشت: تا زمانی‌که همه...

حجت الاسلام والمسلمین دکترسیدمحمود علوی که روز یکشنبه به عنوان نماینده ویژه ریاست جمهوری به بافق سفرکرده بود در اجتماع با شکوه مردم این شهرستان با تبریک هفته وحدت اظهار داشت: تا زمانی‌که همه مردم ایران با وفاق و همدلی زیر چتر رهبر فرزانه انقلاب باشند، دشمن هیچ غلطی نمی‌کند.

وی با بیان اینکه به برکت همدلی و توکل برخداوند متعال و گوش به فرمان حکیمانه مقام عظمای ولایت ، ایران اسلامی از هرگزندی درامان است، افزود: خدمتگزاران این مملکت از بامداد تا شامگاه با مجاهدت و خرد جمعی زیر فشار تحریم‌های ظالمانه دشمن و کاهش درآمد دولت، کشور را به خوبی اداره می‌کنند.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: برخی پیش‌بینی می‌کردند کار به جایی می‌رسد که دولت توان پرداخت حقوق کارکنان و ده‌ها میلیارد تومان یارانه ماهیانه را نخواهد داشت.

نماینده ویژه ریاست جمهوری با بیان اینکه هم اینک بیماران خاص به دارو و برخی واحدهای صنعتی به مواد اولیه نیاز دارند که به خاطر تحریم‌ها وارد کشور نمی‌شود، تصریح کرد: با صبر و شکیبایی و تدابیر خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب تاثیر تحریم‌ها کم شده و هیچ نتیجه‌ای برای دشمنانِ نظام اسلامی ایران نخواهد داشت.

دکتر علوی با بیان این‌که دشمنان نظام به سرکردگی آمریکای جنایتکار، اسلام را نشانه گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: چون ملت ایران درس ایستادگی و مقاومت را آموخته و توکل و تقوا دارد، نقشه شوم دشمنان به مردم ایران اسلامی ضرر نخواهد زد.

وزیر اطلاعات همچنین با تبیین صفات برجسته پیامبر مکرم اسلام(ص) گفت: پیامبر ما مهربان، دلسوز و از جنس مردم بود و خدای منان این صفات را به آخرین فرستاده‌اش داده است.

نماینده ویژه ریاست جمهوری با تبریک فرا رسیدن میلاد خجسته پیامبر اسلام (ص) افزود: آن حضرت در سرزمینی به دنیا آمد که اسمی از همدلی و اتحاد نبود و همه با یکدیگر اختلاف داشتند و این فرستاده خدا یک امت واحد از میان قبایل پراکنده عرب به وجود آورد و 2 ابرقدرت آن‌زمان مانند ایران و روم را نابود کرد.

دکتر علوی همچنین از مشاهیر، علما و اندیشمندان استان یزد نام برد و بیان کرد: آثار و کتاب‌های این بزرگان همچنان در حوزه و دانشگاه تدریس می‌شود.

امام جمعه و فرماندار بافق هم درسخنانی با تشریح ویژگی های و نیازهای شهرستان بافق شهرستان، رفع مشکلات مواد اولیه طرح‌های جوار معدنی منطقه را خواستار شدند.

مرکز شهرستان 50 هزار نفری بافق درفاصله 110 کیلومتری جنوب شرق یزد قرار دارد.