امروزه سری جدید کارت های گرافیک انویدیا جی فورس آر تی ایکس قدرت گرافیکی برخی از بهترین رایانه‌های شخصی مخصوص بازی را تأمین می‌کنند. چه قصد داشته باشید تا سیستم خود را بسازید یا از یک شرکت سازنده آن را بخرید، به احتمال زیاد یک رایانه شخصی مخصوص بازی با کارت گرافیک سری آر تی ایکس ۳۰ را خریداری خوا...

امروزه سری جدید کارت های گرافیک انویدیا جی فورس آر تی ایکس قدرت گرافیکی برخی از بهترین رایانه‌های شخصی مخصوص بازی را تأمین می‌کنند. چه قصد داشته باشید تا سیستم خود را بسازید یا از یک شرکت سازنده آن را بخرید، به احتمال زیاد یک رایانه شخصی مخصوص بازی با کارت گرافیک سری آر تی ایکس ۳۰ را خریداری خواهید کرد، مگر اینکه قصد داشته باشید تا از کارت های گرافیک شرکت ای ام دی استفاده کنید.

در هر صورت، این مقاله مربوط به مقایسه کارت های گرافیک جدید انویدیا است.

در زمان نوشتن این مقاله، پنج پردازنده گرافیکی انویدیا جی فورس آر تی ایکس سری ۳۰ وجود دارد که قیمت آن‌ها از ۳۲۹ دلار تا ۱۴۹۹ دلار است. این طیف بسیار گسترده‌ای از کارت های گرافیک را تشکیل می‌دهد. همان‌طور که می‌توانید تصور کنید، این سری کارت های گرافیک می‌توانند قدرت گرافیکی یک رایانه شخصی مخصوص بازی برای اجرای بازی‌های نسبتاً سنگین با رزولوشن ۱۰۸۰ پی تا رایانه‌های شخصی حرفه‌ای مخصوص کارهای طراحی و گرافیکی با رزولوشن ۴ کی را تأمین کنند.

باید بدانید که خرید کارت گرافیک سری ۳۰ آر تی ایکس برای می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، خصوصاً اگر قصد داشته باشید کارت گرافیک خریداری‌شده را با تمام قطعات دیگر در دستگاه خود سازگار کنید تا برنامه‌ها و بازی‌های مختلف به بهترین نحو اجرا شوند.

در حال حاضر، بنچمارک‌های تمام این کارت های گرافیک به صورت کامل منتشر نشده‌اند. با این حال، ما می‌توانیم تمام مشخصات فنی مربوط به هر کارت گرافیک را ارائه دهیم و موارد استفاده ایده‌آل را برای هر مدل به شما توصیه کنیم.

ساده‌ترین راه برای مقایسه کارت های انویدیا جی فورس آر تی ایکس سری ۳۰ با یکدیگر، مقایسه همه آن‌ها در یک جدول بزرگ و با جزئیات کافی است. برخی از این اطلاعات مستقیماً از انویدیا تهیه شده‌اند. برخی دیگر نیز از منابع خرده‌فروشی‌های مختلف تهیه شده است.

مشاهده ادامه مطلب در تکفارس