«احمد سیاهپوش» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در منطقه آزاد اروند اظهار کرد: امسال جلسات و توافقات میان طرف ایرانی و عراقی...

«احمد سیاهپوش» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در منطقه آزاد اروند اظهار کرد: امسال جلسات و توافقات میان طرف ایرانی و عراقی در سطح خیلی خوبی برگزار و در موضوع تسهیل همکاری مشترک میان مسئولان، بر افزایش همکاری ها تاکید شد.

 

سر کنسول ایران در بصره عراق با بیان اینکه ۲ استاندار بصره عراق و خوزستان بر موضوع تسهیل و همکاری مشترک بین مسئولان ایرانی و عراقی تاکید دارند افزود: از سوی دولت عراق آمادگی بسیار خوبی در مرز شلمچه وجود دارد و کماکان شاهد این همکاری مشترک هستیم.

 

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه مشکل کمبود خودرو و آب با همکاری های مشترک میان ایران و عراق برطرف شده است.

 

وی با بیان اینکه پیش بینی می کنیم موج دوم افزایش زائران از دو سه روز آینده آغاز شود اضافه کرد: همکاری های مشترک میان دو کشور همواره وجود داشته و در این چند روز نیز هماهنگی های خوبی از سوی طرف عراقی صورت گرفته است.

 

سیاهپوش تصریح کرد: سعی می کنیم در چند روز آینده زائران مشکلی نداشته باشند و به راحتی بتوانند به زیارت بروند و برگردنند.

 

وی با بیان اینکه مشکل آب و خودرو تا حدودی حل شده است ابراز کرد: تا روز گذشته قدری سختی وجود داشت اما با توجه به بسیج تمامی نیروها و دست اندرکاران اربعین، موسسات دولتی استان بصره و استان های معین مشکل حل شد تا بتوانیم خدمت خوبی را ارائه کنیم؛ آب هم به اندازه کافی رسیده است.

 

پایان پیام/660