به گزارش ایرنا، محمد اهلی روز یکشنبه در نشست مشترک با صاحبان صنایع ناحیه صنعتی پارس آباد اظهار داشت: تامین زیرساخت‌ها در...

به گزارش ایرنا، محمد اهلی روز یکشنبه در نشست مشترک با صاحبان صنایع ناحیه صنعتی پارس آباد اظهار داشت: تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی یکی از دغدغه های اصلی مسوولان استانی است و  تلاش می شود ایجاد امکانات لازم برای استقرار سرمایه‌گذاران در آنها تحقق یابد.

وی یکی از مشکلات ناحیه صنعتی پارس آباد را کمبود آب در این ناحیه صنعتی دانست و افزود: استقرار سرمایه‌گذاران در این ناحیه صنعتی با استقبال خوبی همراه بوده است ولی تامین آب مورد نیاز واحدهای صنعتی با مشکل تخصیص آب مواجه شده که تلاش می‌شود این مشکل برطرف شود.

او از موافقت سازمان‌های مربوطه برای انتقال آب از کانال‌های جاری منطقه برای تامین آب مورد نیاز این ناحیه خبر داد و گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده، شرکت آب منطقه ای و سازمان جهاد کشاورزی استان موافقت خود را برای تامین آب صنایع ناحیه صنعتی پارس‌آباد از محل پمپاژ کانال های روستای خلیل‌لو اعلام کرده‌اند و  با همیاری فرماندار شهرستان پارس آباد، در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به انتقال آب به این ناحیه صنعتی اقدام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل افزود:  مسوولان ارشد استان توجه ویژه ای به بخش صنعت و به خصوص شهرک‌های صنعتی دارند و همین امر موجب جذب سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی استان شده است.

استان اردبیل دارای ۲۱ شهرک وناحیه صنعتی است.