یونس ازادی شامگاه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان و لزوم ممانعت از ایجاد تجمع در مراکز گردشگر پذیر، مسیرهای منتهی به جاذبه های گردشگری طبیعی در ای...

یونس ازادی شامگاه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان و لزوم ممانعت از ایجاد تجمع در مراکز گردشگر پذیر، مسیرهای منتهی به جاذبه های گردشگری طبیعی در این شهرستان مسدود می شود.

وی افزود: علی رغم تمام توصیه های بهداشتی و رعایت این نکات توسط بخش زیادی از آحاد مردم، بخشی از افراد بیماری کرونا را جدی نگرفته و به روال سنوات گذشته به دنبال گشت و گذار در عرصه های طبیعی و گردشگری استان به خصوص شهرستان بدره هستند.

فرماندار بدره تاکید کرد: عملیات انسداد مسیرهای مذکور با همکاری دستگاه های اجرایی عضو کمیته نظارت بر اماکن عمومی ستاد مدیریت بیماری کرونا در این شهرستان انجام خواهد شد.

ازادی خواستار رعایت توصیه های بهداشتی توسط شهروندان و پرهیز از ترددهای غیرضرور در سطح شهرها و اماکن عمومی شد و گفت: انسداد مسیرهای منتهی به جاذبه های طبیعی گردشگری در شهرستان بدره به گونه ای خواهد بود که هیچ گونه مزاحمتی برای ساکنان محلی ایجاد نمی کند.

مجموع افراد مبتلا به ویروس کرونا در استان ایلام با ثبت ۱۸ مورد جدید امروز شنبه دوم فرودین ماه به ۱۶۷ نفر رسید.

شمار افرادی که بر اثر کرونا در استان فوت کردند نیز با احتساب یک نفر فوتی امروز به ۱۰ نفر رسید.