میگوئل تکسیرا در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و سپاهان که در چارچوب هفته بیست و هفتم در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با برتری ۲ بر یک آبی پوشان پایتخت پای...

 میگوئل تکسیرا در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و سپاهان که در چارچوب هفته بیست و هفتم در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با برتری ۲ بر یک آبی پوشان پایتخت پایان یافت، اظهار کرد: همان طور که اطلاع دارید به خاطر مشکلی که برای امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم بوجود آمد، هفته سختی را پشت سر گذاشتیم و هدف‌مان این بود در دیدار مقابل استقلال با کسب ۳ امتیاز از زمین خارج شویم.

مربی پرتغالی سپاهان افزود: در نیمه نخست توانستیم بازی را کنترل کنیم و اجازه موقعیت به استقلال ندادیم اما در نیمه دوم تمام تمرکز خود را از دست دادیم و نتوانستیم مانند نیمه نخست ظاهر شویم.

وی اضافه کرد: البته برای کسب ۳ امتیاز به تهران آمده بودیم و می‌خواستیم این ۳ امتیاز را به مردم خوب اصفهان و سرمربی تیم تقدیم کنیم اما دو گلی را دریافت کردیم که در حالت طبیعی چنین گل‌هایی دریافت نمی‌کردیم و در مجموع در نیمه دوم آن طور که باید نتوانستیم موقعیت‌سازی کنیم و کار قدری سخت شد.

تکسیرا در پاسخ به سوالی درباره عملکرد تیم داوری و اخراج بازیکن استقلال نیز گفت: صحنه‌ای که بازیکن استقلال اخراج شد را ندیدم اما تیم داوری نیز مانند ما تمام تلاش خود را کرد تا عملکرد خوبی داشته باشد.

وی درباره نبود امیر قلعه نویی نیز اظهار کرد: البت قلعه‌نویی سرمربی تیم است و خیلی اهمیت دارد کنار تیم باشد.

مربی پرتغالی سپاهان درباره دیدارهای جام حذفی و اینکه آیا قلعه‌نویی به مسابقات جام حذفی می‌رسد یا خیر گفت: فعلا تمرکزمان را روی مسابقه بعدی با نساجی گذاشته‌ایم و درباره شرایط سرمربی تیم نیز منتظر دستور پزشکان هستیم.