به گزارش ایرنا، قاسم زاغی نژاد شامگاه شنبه در نشست خبری مجازی بعد از پیروزی تیمش مقابل شهر خودرو مشهد در ورزشگاه نقش جهان اصفهان افزود: شهر خودرو یکی از تیم‌های با کیفیت و با برنامه فوتبال لی...

به گزارش ایرنا، قاسم زاغی نژاد شامگاه شنبه در نشست خبری مجازی بعد از پیروزی تیمش مقابل شهر خودرو مشهد در ورزشگاه نقش جهان اصفهان افزود: شهر خودرو یکی از تیم‌های با کیفیت و با برنامه فوتبال لیگ کشور است.

وی گفت:سپاهان روبه‌روی تیم‌هایی که بخوبی فوتبال بازی می‌کنند، کار آسانتری دارد و تیم ما در یک روز بسیار خوب به تمام اهداف خود در زمین بازی رسید.

زاغی نژاد تصریح کرد: بازیکنان سپاهان امشب کارهای تاکتیکی را در خطوط مختلف بخوبی اجرا کردند و شرح وظایف خود را بدرستی انجام دادند.

وی افزود: در بازی امشب حتی می‌توانستیم از فرصت‌های بدست آمده بیشتر استفاده کنیم که نشد.

مربی سپاهان گفت: خوشحال هستیم که امشب پیروز میدان شدیم تا شانس شرکت در لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشیم.

زاغی نژاد گفت: در هفته گذشته سعی ما بر این بود که از نظر روانی روی بازیکنان خود کار کنیم و در ابتدای بازی مقابل شهر خودرو هم بازیکنان سپاهان سخت تحت فشار بودند ولی هرچه از بازی گذشت این فشار کمتر و موقعیت‌های ما بیشتر شد و حتی توانستیم گل‌های بیشتری را نیز به ثمر برسانیم.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و شهر خودرو مشهد از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه امشب در ورزشگاه خالی از تماشاگر نقش جهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شد.