علی مالمیر روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمامی مراکز گردشگری، موزه ها و جاذبه های تاریخی همدان در ایام نوروز تعطیل است و هیچ نوع خدماتی به مسافران داده نمی شود. وی ا...

علی مالمیر روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمامی مراکز گردشگری، موزه ها و جاذبه های تاریخی همدان در ایام نوروز تعطیل است و هیچ نوع خدماتی به مسافران داده نمی شود.

وی اضافه کرد: باتوجه به تعطیلی مراکز گردشگری در سطح همدان هیچ دلیلی وجود ندارد که مسافران به این استان عزیمت کنند و این اقدام در راستای حفظ سلامت گردشگران و پیشگیری از شیوع کرونا است.

مالمیر خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط موجود تعدادی از هتل های استان به صورت خودجوش در هفته های پایانی اسفندماه گذشته اقدام به توقف ارایه خدمات کرده و تعطیل شدند.

وی افزود: در نوروز امسال شاهد اقامت گردشگران در هتل های همدان نبوده ایم و اقامت اضطراری در سطح استان نیز کمتر از یک درصد را شامل می شود.

براساس آخرین آماد اعلام شده، ۲۲۴ همدانی مبتلا به ویروس کرونا شده اند.

نتایج و یافته های آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا امروز نشانگر ابتلای ۲۷ همدانی به ویروس کرونا است.

بر اساس نتایج و یافته های آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا امروز ۹۶۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۰ هزار و ۶۱۰ تن افزایش یافت.

همچنین براساس این گزارش هفت هزار و ۶۳۵ نفر از بیماران کرونایی در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

همچنین با جان باختن ۱۲۳ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به هزار و ۵۵۶ نفر رسید.