حمید کشکولی روز شنبه در شورای اداری الیگودرز افزود: امروز خوشبختانه وضعیت مطالبه گری در شهرستان بهتر شده است و نوبت به مسوولان است که پاسخگوی مطالبات باشند.وی تصریح کرد:  اوایل هفته قبل ...

حمید کشکولی روز شنبه در شورای اداری الیگودرز افزود: امروز خوشبختانه وضعیت مطالبه گری در شهرستان بهتر شده است و نوبت به مسوولان است که پاسخگوی مطالبات باشند.
وی تصریح کرد:  اوایل هفته قبل  وضعیت کرونا در الیگودرز بهتر شده بود اما متاسفانه در روزهای اخیر  شاهد افزایش تعداد فوتی ها هستیم.
وی با اشاره به اینکه کرونا با هیچ کسی شوخی ندارد، بیان کرد: رعایت دستور العمل های بهداشتی تنها راه مقابله با این بیماری می باشد.

وی به مشکلات دیجیتال در شهرستان اشاره نمود و اضافه کرد: طی جلسه امروز با مسوولان صدا و سیما نصب آنتن تقویت گیرنده دیجیتال در بام الیگودرز نهایی شد که لازم است شهرداری ، منابع طبیعی و اداره برق همکاری نمایند و در نهایت تا ۴۰ روز آینده این آنتن نصب خواهد شد.

کشکولی با اشاره به کشفیات مواد مخدر در شهرستان از سربازان گمنام امام زمان ( عج) و نیروی انتظامی قدردانی نمود.

فرماندار افزایش روحیه مطالبه گری شهروندان را قابل تقدیر است و افزود: اینک نوبت مدیران است که پاسخگوی مطالبات بحق رسانه ها و شهروندان باشند.
وی با اشاره به طرح های هفته دولت گفت: در هفته دولت کلنگ بیهوده به زمین نخواهیم زد و مدیران هم در اجرای پروژه ها کیفیت را فدای سرعت نکنند و طرح و برنامه های خود را تحویل معاونت عمرانی نمایند.

فرماندار الیگودرز با اشاره به بدعت گذاری نصب بنر تصویر داماد در یک عروسی گفت: شهرداری طبق مصوبه شورای فرهنگ عمومی ورود کرده و  از اینگونه اقدامات و نصب هرگونه بنر در مراسم ترحیم جلوگیری نماید.
وی به بحث کمبود گاز مایع اشاره نمود و افزود:  توزیع کپسول گاز مایع در شهر الیگودرز با توجه به گازرسانی معنایی ندارد و در بخش ها نیز از طریق نمایندگی ها توزیع صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه اکثر اعتراضات مربوط به خودروهای مجهز به گاز ال پی جی می باشد، یادآور شد: تعزیرات و صنعت و معدن ورود کرده و با گرانفروشان برخورد نمایند.