کمپانی مارول به دنبال آن بوده است تا دنیل کریگ در فیلم Doctor Strange 2 حضوری کوتاه داشته باشد. فیلم دکتر استرنج ۲ (Doct...

کمپانی مارول به دنبال آن بوده است تا دنیل کریگ در فیلم Doctor Strange 2 حضوری کوتاه داشته باشد.

فیلم دکتر استرنج ۲ (Doctor Strange 2) که به عنوان دکتر استرنج در مولتی‎‌ورس جنون (Doctor Strange in the Multiverse of Madness)، جدیدترین فیلم از دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود؛ در این فیلم، کاراکترها و بازیگران مختلفی حضوری کوتاه داشته‌اند که جالب‌توجه بودند.

هشدار اسپویل!

در گزارش‌های تازه آمده است که مارول در ابتدا قصد نداشته تا از کاراکتر رید ریچاردز یا میستر فنتستیک با بازی جان کرازینسکی (John Krasinski) در فیلم «دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون» استفاده کند. بلکه، بازیگر نقش جیمز باند یعنی دنیل کریگ (Daniel Craig) برای ایفای نقش بالدر شجاع مد نظر بوده است. اما در نهایت، این حضور کوتاه به سرانجام نرسیده است. در این گزارش‌ها گفته شده است:

دنیل کریگ قرار بود تا نقش بالدر شجاع را در فیلم «دکتر استرنج ۲» بازی کند؛ این کاراکتر، عضوی از گروه ایلومیناتی است. او قرار بود تا در این فیلم توسط واندا کشته شود. با این حال، دنیل کریگ نتوانست تا برای فیلمبرداری این صحنه کوتاه حاضر شود؛ از همین رو، آن‌ها تصمیم گرفتند تا از شخصت رید ریچاردز با بازی جان کرازینسکی استفاده کنند.

منبع: cbr