امروز ماد تازهای برای بازی Resident Evil 2 Remake در دسترس قرار گرفت که شخصیت Lara Croft را به آن اضافه می‌کند. ضمنا برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تصاویری هم پیرامون این ماد عرضه شده است. همان‌طور که در جریان هستید، بازی Resident Evil 2 Remake پس از مدت‌ها انتظار به دست بازی‌بازان رسید و...

امروز ماد تازهای برای بازی Resident Evil 2 Remake در دسترس قرار گرفت که شخصیت Lara Croft را به آن اضافه می‌کند. ضمنا برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تصاویری هم پیرامون این ماد عرضه شده است.

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Resident Evil 2 Remake پس از مدت‌ها انتظار به دست بازی‌بازان رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. اکنون این نسخه را باید یکی از برترین‌های فرنچایز Resident Evil به حساب آورد که گیم‌پلی جذابی را هم در آن شاهد هستیم. از زمان عرضه‌ی این بازی، مادهای فراوانی هم برای آن در دسترس قرار گرفتند. حال یکی از مادسازان ملقب به VictorLS، مادی را منتشر کرده است که به وسیله‌ی آن، کاراکتر Lara Croft را در بازی می‌بینیم. این ماد می‌تواند هواداران این شخصیت را حسابی ذوق‌زده کند.

به گفته‌ی سازنده، تلاش فراوانی برای ساخت این ماد صورت گرفته است. ساخت حالت صورت و موهای این کاراکتر بسیار زمان‌بر بوده، اما وی از عده‌ی آن بر آمده است. البته صدای این شخصیت همچنان Claire است و نباید انتظار فراوانی هم در این مورد داشت. گزینه‌های زیادی هم برای انتخاب در این ماد وجود دارند که در مجموع همه چیز منتج به جذاب‌تر شدن بازی شده است. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این عنوان هستید، این ماد را هرگز از دست ندهید.

این ماد با نام Lara Croft هم‌اکنون برای دانلود در تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع نظیر Nexus Mods موجود است. همچنین واضح است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود. بازی وحشت و بقای Resident Evil 2 Remake در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، تصاویری از این ماد نیز در دسترس قرار گرفته است که در پایان قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.