خبرورزشی - احمد مددی با حضور در برنامه ورزشگاه به نحوی اظهارات جنجالی نادر فریاد شیران معاون باشگاه استقلال در برنامه فوتبال برتر درباره مسعود ریگی را تایید کرد. مددی دربار...

خبرورزشی -

احمد مددی با حضور در برنامه ورزشگاه به نحوی اظهارات جنجالی نادر فریاد شیران معاون باشگاه استقلال در برنامه فوتبال برتر درباره مسعود ریگی را تایید کرد.

مددی درباره قرارداد ریگی گفت: قرارداد سال گذشته مسعود ریگی که خیلی فوتبالیست خوش اخلاقی است بسیار نازل بسته شده بود. با مذاکراتی که با وزارت ورزش و سازمان بازرسی کردیم مجوز افزایش ۷۰۰ درصدی قرارداد ریگی را فراهم کردیم. البته این افزایش با فرمول خاصی است که برای اولین بار اتفاق می افتد البته در ایران چون کشورهای اروپایی به همین نحو قراردادها را تعیی می کنند. 

وی اضافه کرد: شیوه جدید قراردادها در استقلال به صورتی است که تیم منفعت ببینید و نه شخص. یعنی پاس گل و گل زده ملاک پاداش نیست بلکه نحوه حضور در مسابقات، قهرمانی‌ها و ... باعث افزایش رقم پایه قرارداد می شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: در مورد آقای ریگی توانستیم مبلغ قرارداد را تا ۷۰۰ درصد زیاد کنیم اما این افزایش هم چشم این بازیکن را نگرفت.

مدیرعامل استقلال گفت: عدد ما به هیچ عنوان برای آقای ریگی جذاب نبود و به همین دلیل حتی حاضر نشد به تهران بیاید تا مذاکره کنیم.

وی در واکنش به رقم ۲۰ میلیارد تومان گفت: ریگی هیچ پیشنهادی به ما اعلام نکرد اما رقم ما چشم او را نگرفت و رفت سپاهان.

این بخش از اظهارات مددی را در ویدیوی زیر ببینید: