خبرورزشی - در حساس‌ترین نبرد هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان آرسنال بود که ۴-۰ این بازی را برد. نیمه نخست پرهیجان و تماشایی این بازی همه را ب...

خبرورزشی -

در حساس‌ترین نبرد هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان آرسنال بود که ۴-۰ این بازی را برد.

نیمه نخست پرهیجان و تماشایی این بازی همه را به وجد آورد. لیورپول تیم برتر میدان بود و چند شانس عالی گلزنی هم داشت که رمزدیل آن‌ها را مهار کرد. با این حال دروازه این سنگربان جوان و باانگیزه را مانه با ضربه سر شکست. دقیقه ۳۹ ارسال آرنولد را ستاره سنگالی تبدیل به گل نخست قرمزهای مرسی‌ساید کرد.

نیمه دوم هم برای لیورپول خوب شروع شد. اشتباه عجیب تاوارس که پاس به عقبش به ژوتا رسیده بود، باعث شد دقیقه ۵۲ ستاره پرتغالی گل دوم میزبان را بزند. حمله‌ای سریع از دروازه تا گل با ۴ پاس در دقیقه ۷۴ منجر به گل سوم لیورپول شد. این گل را مانه ساخت و صلاح نواخت. دقیقه ۷۷ هم مینامینو که تازه به میدان آمده بود گل چهارم را با پاس آرنولد به ثمر رساند.

این برد پرگل و باارزش برای لیورپول تا پایان بازی پابرجا ماند و ۲۵ امتیازی شدند تا در رده دوم جای بگیرند. روند شکست‌ناپذیری آرسنال هم به پایان رسید تا این تیم ۲۰ امتیازی در رده پنجم قرار بگیرد.