به گزارش ایرنا، تیم‌های لسترسیتی و چلسی از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه به وقت تهران در دیدار پایانی جام حذفی فوتبال انگلیس موسوم به FA CUP به مصاف هم رفتند که در پایان روباه‌ها با یک گل به برتری رسیدند. تک گل بازی با شوتی استثنایی در دقیقه ۶۳ توسط یوری تیلمانس به ثمر رسید تا این بازیکن بعد از...

به گزارش ایرنا، تیم‌های لسترسیتی و چلسی از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه به وقت تهران در دیدار پایانی جام حذفی فوتبال انگلیس موسوم به FA CUP به مصاف هم رفتند که در پایان روباه‌ها با یک گل به برتری رسیدند.

تک گل بازی با شوتی استثنایی در دقیقه ۶۳ توسط یوری تیلمانس به ثمر رسید تا این بازیکن بعد از ادن هازارد و کوین دی‌بروینه سومین بلژیکیِ گلزن در فینال جام حذفی نام بگیرد.

این اولین قهرمانی لستر در پنجمین فینالش در جام حذفی بود که به دست آمد. آنها آخرین بار  در سال ۱۹۶۹ به دیدار نهایی رسیده بودند.

این برد در حالی به دست آمد که چلسی در دقیقه ۸۹ با گل بن چیلول کار را به تساوی کشاند اما کمک داور ویدیویی(VAR) آفساید میلی‌متری چیلول را گرفت تا لستر برنده این بازی شود.

باید دید بعد از باخت تیم توخل مقابل تیم برندن راجرز آنها در فینال هشتم خرداد لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی چه کار خواهند کرد.

قهرمانی دراماتیک لسترسیتی در جام حذفی به لطف VAR