به‌دنبال لغو هفته‌های پایانی لیگ‌های اسکواش و راکتبال با توجه به بحران کرونا، سازمان لیگ با لحاظ امتیازات کسب شده در هفته اول و دوم نتایج لیگ‌ها را اعلام کرد. بر این اساس نتایج جام حذفی اعلام...

به‌دنبال لغو هفته‌های پایانی لیگ‌های اسکواش و راکتبال با توجه به بحران کرونا، سازمان لیگ با لحاظ امتیازات کسب شده در هفته اول و دوم نتایج لیگ‌ها را اعلام کرد. بر این اساس نتایج جام حذفی اعلام نمی‌شود.

براین اساس ملوان نداجا، هتل آراز سیستان و بلوچستان مقام اول و دوم و فولاد آلیاژی یزد و زاک ماریان بیرجند مقام سوم مشترک را در لیگ برتر مردان کسب کردند.

همچنین در بخش زنان نیز باشگاه مهرسان تهران و فولاد آلیاژی ایران (یزد) مقام اول و دوم و نامی نو اصفهان و راپکو شیراز مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

در لیگ دسته یک مردان هم ستارگان آیکورت زنجان و خراسان اسکواش (مشهد) مقام اول و دوم و حسنی شیراز و دبیتان معرفت گلستان مقام سوم مشترک را بدست آوردند.

همچنین در لیگ راکتبال زنان به ترتیب تیم‌های زاک و ‌ماریان بیرجند، ستارگان افسریه آران و بیدگل و فرزانگان تهران مقام اول تا سوم را کسب کردند.

پیش از این قرار بود ادامه مسابقات لیگ‌ها در بخش زنان به میزبانی باشگاه مهرسان در تهران و در بخش مردان به میزبانی باشگاه فولاد آلیاژی در یزد برگزار شود.