به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه یسرائیل هیوم عصر امروز شنبه در گزارشی در این رابطه فاش کرد، با وقوع مرگ‌های مشکوک در رامات گان، عسقلان، کفر قره، شعار هاماکیم، نحف و کریات آتا، اسرائیل آخر هفته خونینی را پشت سر گذاشته است. براساس روایت این رسانه عبری زبا...

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه یسرائیل هیوم عصر امروز شنبه در گزارشی در این رابطه فاش کرد، با وقوع مرگ‌های مشکوک در رامات گان، عسقلان، کفر قره، شعار هاماکیم، نحف و کریات آتا، اسرائیل آخر هفته خونینی را پشت سر گذاشته است.

براساس روایت این رسانه عبری زبان، دو نفر به یک فرد 37 ساله که در خودروی خود در نزدیک خانه اش در کفرفاع حضور داشت، شلیک کرده و او را از پای در آوردند.

یک اسرائیلی دیگر نیز در نحف در مقابل منزلش از پای در آمد، در کریات آتا هم دو فرد مظنون به قتل یک فرد با موتور از محل متواری شدند.

از عسقلان هم خبر رسید، در روز روشن یک مرد 24 ساله از پشت مورد ضربات چاقو قرار گرفت و با وجود انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات از پای در آمد.

دو پسر عمو هم در فاصله یک روز از یک دیگر در الناصره کشته شدند در حالیکه یک مرد 60 ساله نیز به ضرب گلوله در رامات گان جان خود را از دست داد.

به گفته کارشناس حداقل توصیف برای این شرایط ناامنی گسترده است در حالی که برخی از رسانه‌ها از احتمال وجود اهدافی فرا جنائی در پس ترورهای به وقوع پیوسته در اسرائیل سخن به میان می‌آورند.

انتهای پیام/