شهرام همایون مجری ضدانقلاب با اشاره به فعالیتهای اخیرمهناز افشار در شبکه ی تحت نظر عربستان سعودی اشاره کرد و به او توصیه هایی کرد.

شهرام همایون مجری ضدانقلاب با اشاره به فعالیتهای اخیرمهناز افشار در شبکه ی تحت نظر عربستان سعودی اشاره کرد و به او توصیه هایی کرد.

Image result for ‫شهرام همایون‬‎

طی گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش ویدئویی از مهناز افشار در فضای مجازی منتشر شد که وی در کنار خوانندگان لس‌آنجلسی در برنامه استعدادیابی در یکی از شبکه‌های فارسی‌زبان خارجی که از سوی عربستان سعودی اداره می‌شود، نشان می‌دهد.

انتشار این ویدئو واکنش های گوناگونی را در فضای مجازی به همراه داشت.و در این بین اشخاص زیادی دراین باره اظهار نظر کردند، یکی از کسانی که نظر خود را درباره حضور مهناز افشار در این مسابقه‌ اعلام کرده است "شهرام همایون" مدیر شبکه ماهواره‌ای ضد انقلاب کانال یک است.

او در برنامه‌ای تلویزیونی  داوران حاضر در این برنامه را مورد خطاب قرار داد و از حضور این چهره‌ها در رسانه‌ وابسته به عربستان به شدت انتقاد کرد. این مجری ضد انقلاب در بخشی از برنامه خود خطاب به مهناز افشار بازیگر سینما و تلوزیون ایران که چند ماهی است به اروپا مهاجرت کرده است از تصمیمش برای همکاری با این برنامه ابراز نگرانی کرد.

ویدئوی صحبت‌های شهرام همایون خطاب به مهناز افشار

مهناز افشار سلبریتی پرحاشیه چند هفته‌ای است که در کنار چند تن از خوانندگان لس‌آنجلسی مشغول ضبط برنامه‌ای با هدف به ظاهر استعدادیابی برای ایرانیان در خارج از کشور است که اسپانسراین برنامه عربستان سعودی است.