سردار سلمان امیری روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از باغ رستوران های واقع در جاده حیدره و گنجنامه شهر همدان اظهار داشت: صنوف این استان همکاری خوبی را در حفظ حرمت و کرامت ماه مبارک رمضان و رعایت شیوه نامه بهداشتی داشته اند. وی با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین و ضوابط شرعی در ماه رمضان اضافه کرد...

سردار سلمان امیری روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از باغ رستوران های واقع در جاده حیدره و گنجنامه شهر همدان اظهار داشت: صنوف این استان همکاری خوبی را در حفظ حرمت و کرامت ماه مبارک رمضان و رعایت شیوه نامه بهداشتی داشته اند.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین و ضوابط شرعی در ماه رمضان اضافه کرد: ابتدای سالجاری تاکنون گشت های نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت انتظامی همدان به صورت شبانه روزی فعال بوده و با توان مضاعفی اقدام به نظارت و سرکشی از صنوف کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: تیم های نظارت بر اماکن عمومی از ابتدای امسال تاکنون به ۳۶۳ واحد صنفی به رعایت نکردن الزامات بهداشتی تذکر دادند و ۴۰ واحد صنفی نیز در این مدت زمان پلمب شد.

سردار امیری ادامه داد: رویکرد پلیس ابتدا ارائه تذکر لسانی و سپس تعهد بوده بنابراین در این راستا از ۲۱۰ واحد صنفی به علت بی اعتنایی به پروتکل های بهداشتی ابلاغی تذکر داده شد و آنها متعهد به اجرای این شیوه نامه ها شدند.

وی در جریان این بازدید و سرکشی از باغ رستوران ها توصیه های لازم را برای رعایت حرمت این ماه و توجه به شیوه نامه های بهداشتی به متصدیان واحدها ارائه کرد.