محمدرضا مشایخی روز شنبه در نشست صمیمانه اعضای شورای شهر و شهردار میانه برای قدردانی از زحمات و پیگیری های فرماندار ویژه شهرستان در پیشبرد پروژه های عمرانی شهرداری و شورا، وحدت ارکان تصمیم گیر...

محمدرضا مشایخی روز شنبه در نشست صمیمانه اعضای شورای شهر و شهردار میانه برای قدردانی از زحمات و پیگیری های فرماندار ویژه شهرستان در پیشبرد پروژه های عمرانی شهرداری و شورا، وحدت ارکان تصمیم گیری در شورا به همراه مساعدت و همدلی تک تک مسوولین را عاملی مهم در راستای پیشبرد امور شهرستان عنوان کرد.

وی با بیان اینکه پیشبرد امور شهرستان بر بنای تعامل استوار است، وضعیت شهرستان را مطلوب خواند و افزود: احساس مسوولیت و پای کار بودن از سوی مسوولین دیگر شاخصه اصلی در روند امور است.

مشایخی با اشاره به امور بزرگ انجام شده و در حال اجرای شهردار و شورای شهر با توجه به وضعیت اقتصادی، کمبود اعتبارات، تحریم ها و شیوع کرونا گفت: برخی از این امور شامل تقاطع غیر هم سطح، زیباسازی سطح شهر، پیاده راه، کمربندی جنوبی، آزادسازی اطراف امامزاده اسماعیل( ع) و رسیدگی به وضعیت سکونتگاه های غیررسمی از جمله کارهای بزرگ و ریسک پذیر به شمار می رود که جای قدردانی دارد.

فرماندار ویژه میانه بر ضرورت اتمام پیاده راه، پل قوری چای، مسیر میانه، خلخال از طرف فیروزآباد به جهت اهمیت مراودات، ورودی میانه از طرف تهران و ۴ کیلومتر حفاری شده از مسیرهشترود، احداث عرشه پل به جهت اتصال به بخش خوروش رستم خلخال تاکید و اظهار کرد: با پیگیری و اخذ اعتبرات لازم و در سایه وحدت و همدلی شاهد به اتمام رسیدن این طرح ها خواهیم بود.

وی در پایان از زحمات مسوولین، مردم، خیرین، اعضای شوراهای اسلامی شهرستان، شهر و روستا، شهردار و تشکلهای مردم نهاد در کمک رسانی به مناطق زلزله زده و افراد آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

اعضای شورای شهر و شهردار میانه نیز در این جلسه با تقدیر و تشکر از حمایتها، راهنماییها و پیگیریهای فرماندار ویژه شهرستان در پیشبرد امور شورا و شهرداری، همراهی با فرماندار در پیگیریهای استانی و فرااستانی همچنین تامین اعتبار و اقدامات لازم از سوی ادارات مربوطه برای تکمیل و اتمام پروژه های مهمی چون پل قوری چای را خواستار شدند.

حمایت و پیگیری لازم در اتمام پیاده راه، جلوگیری از سواستفاده برخی افراد و در نظر گرفتن مصالح عمومی و رفع موانع از دیگر خواسته اعضای شورای شهر و شهردار میانه بود.