دکتر محمد حسین زارع، شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: متقاضیان برای ثبت نام در هیات مدیره نظام پزشکی شهرس...

دکتر محمد حسین زارع، شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: متقاضیان برای ثبت نام در هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان‌های واجد شرایط می توانند از ۳۰ اردیبهشت ماه تا پنجم خرداد با در دست داشتن مدارک لازم به هیات های اجرایی انتخابات شهرستان های مربوطه خود مراجعه کنند.

وی با اشاره به شرایط انتخاب شوندگان هیات مدیره نظام پزشکی اظهار داشت : تابعیت دولت جمهوری اسلامی، نداشتن فساد مالی و اخلاقی، داشتن حسن شهرت اجتماعی و شغلی, عمل به اجرای اصول پزشکی و رعایت اخلاق و شئون پزشکی و داشتن حس تعهد عملی به احکام دین مبین اسلام و وفاداری به قانون اساسی جمهوری اسلامی از جمله شرایط این افراد است.

جانشین ستاد اجرایی انتخابات هشتمین دوره سازمان نظام پزشکی یزد خاطرنشان کرد:دارا بودن حداقل سه سال سابقه  عضویت در سازمان نظام پزشکی، عدم عضویت در هیات نظارت و اجرایی از دیگر شرایط انتخاب شوندگان  هیات مدیره نظام پزشکی است. 

زارع اضافه کرد: همچنین اقلیت های مذهبی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی تابع احکام اعتقادی خود می باشند. 

وی مدارک لازم داوطلبان در انتخابات یاد شده را کپی از تمام صفحات شناسنامه دو نسخه، تصویر کارت ملی، ۶ قطعه عکس سه در چهار، تصویر کارت عضویت معتبر در سازمان نظام پزشکی برابر با اصل، تکمیل پرسشنامه و تأیید سه سال سابقه در سازمان نظام پزشکی بیان کرد.