علی خدادادی شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: هلال احمر به عنوان معین وزارت بهداشت در بحث کرونا اقدامات مختلفی در کنار دانشگاه علوم پزشکی اهواز انجام داده است که یکی ازاین اقدامات بر...

علی خدادادی شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: هلال احمر به عنوان معین وزارت بهداشت در بحث کرونا اقدامات مختلفی در کنار دانشگاه علوم پزشکی اهواز انجام داده است که یکی ازاین اقدامات برپایی پست های غربالگری است که اغلب این پست ها در مبادی های ورودی استان قرار دارند.

وی با اشاره به برپایی ۷۵ پست غربالگری در استان توسط هلال احمر، ادامه داد: در این پست ها علاوه بر تب سنجی، آموزش‌های خود مراقبتی و بهداشتی نیز به مردم ارائه می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اظهار داشت: ۳۱۵ نفر از داوطلبان هلال احمر در این پست ها به مردم ارائه خدمت می کنند.

خدادادی بیان کرد: تا کنون ۹۰ هزار و ۱۴۰ بروشور آموزشی و ۲۶ هزار و ۱۸۱ ماسک در استان توسط هلال احمر در بین مردم توزیع شده است.

هلال احمر در کنار دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای خدمات رسانی به مردم در بحث کرونا به عنوان معین وزارت بهداشت ورود کرده است.

جمعیت هلال احمر خوزستان بیمارستان یکصد تخت خوابی خود ( بیمارستان طالقانی سابق اهواز) را برای بستری بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده است.