مشکلات مالی در باشگاه استقلال و بالطبع تاثیر آن روی مطالبات بازیکنان این باشگاه با اعتراض آبی‌پوشان همراه شد و کار به جایی رسید که تمرین استقلالی‌ها در روز پنج‌شنبه برگزار نشد. برخی از آبی‌پوشان روز پنجشنبه در یک اقدام گروهی با انتشار یک استوری خواهان دریافت مطالبات خود شده بودند و کمیته...

مشکلات مالی در باشگاه استقلال و بالطبع تاثیر آن روی مطالبات بازیکنان این باشگاه با اعتراض آبی‌پوشان همراه شد و کار به جایی رسید که تمرین استقلالی‌ها در روز پنج‌شنبه برگزار نشد.

برخی از آبی‌پوشان روز پنجشنبه در یک اقدام گروهی با انتشار یک استوری خواهان دریافت مطالبات خود شده بودند و کمیته انضباطی باشگاه استقلال پس از این موضوع با عارف غلامی برخورد و قرارداد این بازیکن را ۲۰ درصد مسر کرد. 

در پی این ماجرا از صبح امروز نیز تمامی بازیکنان استقلال اقدام با انتشار استوری برای مدافع استقلال به حمایت غلامی پرداختند.

اما ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال نیز با انتشار یک استوری در صفحه شحصی اینستاگرامش به حکم صادر شده علیه شاگردش واکنش نشان داد.

در متنی که ساپینتو به اشتراک گذاشته، نوشته شده است: «برای همبستگی با گروه فوق العاده‌ای از بازیکنان که در اختیار داریم، به ویژه با عارف غلامی» 

عکس | حمایت خاص‌ ساپینتو از ستاره محکوم استقلال