استرا که از این برد جالب توجه به وجد آمده بود در پایان مسابقه و روی سکوهای ورزشگاه در برابر دوربینی که حرکاتش را ثبت می کرد دستش را مشت کرده و روی قفسه سینه اش کوبید و در حالیکه با ایما و اشاره و زبان بدن خوشحالی اش را نشان می داد رو به دوربین کرده و دستش را به نشانه اینکه گریه ام گرفت زیر چشمش...

استرا که از این برد جالب توجه به وجد آمده بود در پایان مسابقه و روی سکوهای ورزشگاه در برابر دوربینی که حرکاتش را ثبت می کرد دستش را مشت کرده و روی قفسه سینه اش کوبید و در حالیکه با ایما و اشاره و زبان بدن خوشحالی اش را نشان می داد رو به دوربین کرده و دستش را به نشانه اینکه گریه ام گرفت زیر چشمش کشید.

استرا در میان هیاهوی تماشاگران ایرانی داخل ورزشگاه که از این پیروزی دلچسب سرمست بودند به دوربین با بیان کلماتی نسبت به عملکرد تیم ملی واکنش نشان داد.

مرد محبوب ایتالیایی فوتبال ایران که بعد از جدایی از استقلال راهی فوتبال قطر شده پس از بازی ایران و انگلیس در شبکه «رای» ایتالیا به تفسیر بازی پرداخت اما امروز دوباره در قطر حضور داشت. او که مدتی سرمربی الغرافه بود اینروزها در تیمی مشغول به فعالیت نیست. استرا بعد از حضور موفق و کسب محبوبیتی شگفت انگیز مثل برخی دیگر از چهره‌های خارجی مورد توجه همواره یک آلترناتیو بزرگ برای استقلال و دیگر تیم‌های فوتبال ایران به حساب می آید. هرچند اکنون اغلب تیم‌های بزرگ فوتبال ایران- از تیم ملی تا باشگاهی- صاحب سرمربی هستند و برای استراماچونی صندلی خالی به چشم نمی خورد.

عکس| اشک های غیرمنتطره استراماچونی بعد از برد ایران/ حرکات احساسی سرمربی محبوب روی سکوهای ورزشگاه

عکس| اشک های غیرمنتطره استراماچونی بعد از برد ایران/ حرکات احساسی سرمربی محبوب روی سکوهای ورزشگاه