دوشب پیش عکس هایی ازمهران مدیری کارگردان و بازیگر طنز پرداز کشورمان در فضای مجازی پخش شد که گفته می‌شود این تصاویر مربوط به گذشته است.به گزارش خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه خبری در حاشیه  شب جمعه چند عکس از مهران مدیری، مجری دور همی و چهره مطرح هنری کشورمان در فضای مجازی دست به دست شد که با وجود قدیمی بودن آن، حاشیه‌هایی را دربر داشت. این عکس‌ها که حضور مدیری را در خارج از کشور و به همراه یک خانم ناشناس نشان می‌دهد برای اولین بار در تاریخ ۱۲ اسفند ۹۶ در توییتر منتشر شد.تصاویر منتشر شده از شب گذشته موجی را در فضای مجازی ایجاد کرده و به‌نوعی این هنرمند مردمی و برنامه دورهمی را به چالش کشانده است. نکته جالب توجه اینجاست که این حاشیه‌سازی‌ها درست پس از مطرح شدن دستمزد میلیاردی مدیری و ویژه‌برنامه شب یلدای او ساخته و پرداخته شد که به نظر می‌رسد هدفی جز تخریب این هنرمند مطرح را نداشته است.

دوشب پیش عکس هایی ازمهران مدیری کارگردان و بازیگر طنز پرداز کشورمان در فضای مجازی پخش شد که گفته می‌شود این تصاویر مربوط به گذشته است.

Image result for ‫مهران مدیری‬‎

به گزارش خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه خبری در حاشیه  شب جمعه چند عکس از مهران مدیری، مجری دور همی و چهره مطرح هنری کشورمان در فضای مجازی دست به دست شد که با وجود قدیمی بودن آن، حاشیه‌هایی را دربر داشت. این عکس‌ها که حضور مدیری را در خارج از کشور و به همراه یک خانم ناشناس نشان می‌دهد برای اولین بار در تاریخ ۱۲ اسفند ۹۶ در توییتر منتشر شد.

بیشتربخوانید:توئیتر جنجالی اکبرنبوی درباره مهناز افشار

تصاویر منتشر شده از شب گذشته موجی را در فضای مجازی ایجاد کرده و به‌نوعی این هنرمند مردمی و برنامه دورهمی را به چالش کشانده است. نکته جالب توجه اینجاست که این حاشیه‌سازی‌ها درست پس از مطرح شدن دستمزد میلیاردی مدیری و ویژه‌برنامه شب یلدای او ساخته و پرداخته شد که به نظر می‌رسد هدفی جز تخریب این هنرمند مطرح را نداشته است.

در ادامه تصاویر جنجالی مهران مدیری در فرانسه را که کنار یک خانم است را  مشاهده می‌کنید.

ماجرای عکس جنجالی مهران مدیری چه بود؟

ماجرای عکس جنجالی مهران مدیری چه بود؟