همان‌طور که اطلاع دارید، عنوان Horizon Zero Dawn که از عناوین انحصاری پلتفرم پلی‌استیشن به حساب...

همان‌طور که اطلاع دارید، عنوان Horizon Zero Dawn که از عناوین انحصاری پلتفرم پلی‌استیشن به حساب می‌آمد، پیش‌تر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده و قرار است نسخه‌ی مخصوص رایانه‌های شخصی بازی Days Gone هم سه‌شنبه‌ی هفته‌ی جاری برای این پلتفرم  منتشر شود. حال با توجه به پیج Steam Curator جدید پلی‌استیشن در فروشگاه استیم و ۴۱ عنوانی که در آن فهرست شده‌اند، بازی‌های انحصاری بیشتری از پلی‌استیشن پورت مخصوص رایانه‌های شخصی خود را در آینده‌ی نزدیک دریافت خواهند کرد.

البته عناوینی همچون Predator: Hunting Grounds و Helldivers (به همراه بسته‌ی الحاقی‌اش) هم در این فهرست حضور دارند که سونی پیش از این به پورت آن‌ها پرداخته است، با این حال صفحه‌ی مورد بحث نشان می‌دهد که تعداد زیادی از عناوینی که در گذشته برای کنسول پلی‌استشن ۴ منتشر شده‌اند، در چند سال آتی راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهند شد.

از آنجا که بسته‌ی الحاقی عنوان Helldivers هم در میان این فهرست دیده می‌شود، شانس قرار داشتن تعداد زیادی بسته‌ی الحاقی و محتوای اضافی در این فهرست افزایش می‌یابد و احتمالا به همین دلیل هم شاهد عدد بزرگ ۴۱ عنوان هستیم.

در راستای پورت بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، قرار است عنوان Days Gone هم ۲۸ اردیبهشت ماه (۱۸ می) برای این پلتفرم منتشر شود.