«محمد جواد حق شناس» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این حادثه، حادثه ای تلخ و تاسف بار بود و در خاطره شهر خواهد ماند و بعد از ماجرای پلاسکو، این حادثه پر خطر ترین و پر...

«محمد جواد حق شناس» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این حادثه، حادثه ای تلخ و تاسف بار بود و در خاطره شهر خواهد ماند و بعد از ماجرای پلاسکو، این حادثه پر خطر ترین و پر تلفات ترین حادثه در شهر تهران بود. 
وی با بیان اینکه،‌ حادثه ابعاد وسیعی دارد و قطعا نیاز به بررسی جدی و کارشناسی دارد، افزود: شاید به سرعت نشود درباره آن اظهار نظر کرد و توصیه می کنم که تا ارائه گزارش کامل شهرداری تهران، از اظهار نظر غیر کارشناسی درباره این حادثه خودداری شود. 
حق شناس،‌ تاکید کرد:‌ باید اجازه داد تا آتش نشانی و مسئولان ستاد مدیریت بحران، نظرات اولیه خود را اعلام کنند. 
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: قطعا کمیسیون سلامت به عنوان کمیسیون تخصصی شورا با مسئولیتی که دارد به موضوع ورود خواهد کرد و از کمک سایر اعضا و کمیسیون ها نیز برای روشن شدن ابعاد ماجرا استفاده کرده و اطلاع رسانی دقیقی به شهروندان انجام می شود.

به گزارش ایرنا حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینای اطهر در خیابان شریعتی تهران به کشته شدن ۱۹ نفر و مصدومیت ۱۴ نفر منجر شد.
این حادثه شامگاه سه‌شنبه رخ داد و سازمان نظام پزشکی نیز اعلام کرد که بیش از نیمی از جان‌باختگان متعلق به پزشکان و کادر اتاق عمل است.
مهار این آتش‌سوزی با استفاده از تجهیزات جدید آتش‌نشانی از جمله نردبان‌های بلند و در سایه تجربه و ایثار آتش‌نشانان، حدود ۲ ساعت به طول انجامید و با وجود دو مورد انفجار در دقایق اولیه، از سرایت آتش به سایر ساختمان‌های منطقه جلوگیری شد.