«رامین طاهری» در گفت و گویی اظهار داشت: به خاطر شیوع ویروس کرونا تمامی موارد بهداشتی تمرینات را دنبال و تلاشم را می‌کنم تا آمادگی‌ام را در سطح بالایی قرار دهم. وی افزود: در مسابقات گزی...

«رامین طاهری» در گفت و گویی اظهار داشت: به خاطر شیوع ویروس کرونا تمامی موارد بهداشتی تمرینات را دنبال و تلاشم را می‌کنم تا آمادگی‌ام را در سطح بالایی قرار دهم.

وی افزود: در مسابقات گزینشی آسیایی راحت‌تر می‌توانیم سهمیه حضور در المپیک را دریافت کنیم چرا که رقیبان اروپایی سخت‌تر هستند.

عضو وزن ‌۸۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: اگر لیگ کشتی شروع شود برای ما خیلی خوب است چرا که از لحاظ مالی به ما کمک می‌کند و می‌توانیم با تمرکز بالاتری تمرینات خودمان را دنبال کنیم. در این شرایط اگر کسی کرونا بگیرد کسی پاسخگو نیست و باید راه‌حلی برای ما بگذارند که تمرینات‌مان را انجام دهیم.

طاهری تصریح می‌کرد: در سال‌های اخیر همیشه سطح کشتی ۸۷ کیلوگرم ایران  بالا بوده است و در مسابقات جهانی صاحب مدال شده‌ایم. من یکی دو سال دور بودم و دوباره برگشتم و در این مدت حسن نوری به مدال برنز رسیده بود. در سال ۹۶ دچار اتفاق بدی شده و هر دو زانویم با پارگی روبرو و جراحی کردم.

وی تاکید کرد: رقابت در ایران زیاد است و اول باید برای کسب دوبنده تیم ملی تلاش کنیم و بعد هر کسی که ملی‌پوش شد برای گرفتن مدال المپیک تلاش کند.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران در پایان گفت: من پارسال در کشتی نزدیک به حریف آلمانی خود باختم و او به مدال برنز جهان رسید. اکنون به خودباوری رسیده‌ام که مدال بگیرم.