مسعود حسنیان، شنبه به ایرنا اظهار داشت: سرپرست خانوارهای فاقد گاز طبیعی در مناطق مختلف شهرستان‌های نامبرده می‌توانند با نام نویسی در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به نشانی http://newtejarat...

مسعود حسنیان، شنبه به ایرنا اظهار داشت: سرپرست خانوارهای فاقد گاز طبیعی در مناطق مختلف شهرستان‌های نامبرده می‌توانند با نام نویسی در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به نشانی http://newtejaratasan.niopdc.ir و درج اطلاعات تکمیلی خود از سهمیه ۱۰۰ لیتر سوخت زمستانه سهمیه امردادماه ۹۹ بهره‌مند شوند.

وی افزود: با توجه به گرمی هوا حتی تا نیمه‌های پاییز ۹۹، شهروندان و خانواده‌های فاقد گاز در روستاهای مختلف لارستان، گراش، خنج و اوز می‌توانند علاوه بر سهمیه تشویقی هر خانوار ۱۰۰ لیتر در امرداد، در شهریور و مهرماه نیز برای گرفتن سهمیه سوخت زمستانه خود اقدام کنند.

حسینیان اضافه کرد: روستاییان می‌توانند برای دریافت سوخت (نفت سفید) و گاز مایع مورد نیاز زمستانه و تشویقی خود از اوایل شهریورماه به نمایندگی‌های فروش سوخت که در زمان نام نویسی به صورت الکترونیکی انتخاب کرده‌اند، مراجعه کنند.

وی افزود: طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید و گازمایع که از شهریورماه ۹۹ در استان فارس عملیاتی خواهد شد، گامی مهم در تحقق دولت الکترونیک است. 

حسنیان بیان کرد: اجرای این طرح افزون بر تسهیل خدمات سوخت‌رسانی و صرفه‌جویی در وقت و هزینه شهروندان، سبب کاهش سوء‌استفاده‌های احتمالی و قاچاق فرآورده‌های نفتی نیز می‌شود و از توزیع خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی در این مناطق نیز جلوگیری خواهد کرد.

به گفته وی، هماهنگی‌های لازم با فرمانداران، بخشداران و دهیاران این مناطق و روستاهای مشمول دریافت سوخت زمستانه انجام شده است.

شهرستان لارستان به مرکزیت لار در فاصله ۳۷۸ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.