خبرورزشی - ابوالفضل جلالی بازیکن سایپا و پدیده لیگ برتر که سابقه دعوت به تیم ملی را نیز دارد یکی از اهداف نقل و انتقالاتی فرهاد مجیدی بود که با توجه به حضور در تمرین...

خبرورزشی -

ابوالفضل جلالی بازیکن سایپا و پدیده لیگ برتر که سابقه دعوت به تیم ملی را نیز دارد یکی از اهداف نقل و انتقالاتی فرهاد مجیدی بود که با توجه به حضور در تمرین استقلال همه انتقال او به استقلال را تمام شده می‌دانستند اما احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در برنامه «ورزشگاه» با اشاره به مصدومیت این بازیکن گفت: ممکن است انتقال او به استقلال لغو شود.

مددی با تاکید بر این‌که جلالی عمل جراحی کرده است ادامه داد: اگر باشگاه سایپا درباره میزان رضایتنامه ایشان با ما راه نیاید، ممکن است توافق‌مان بر هم نخورد. ما منتظر هستیم که باشگاه سایپا با مبلغ پیشنهادی ما موافقت کند.

وی تاکید کرد: مبلغ پیشنهادی سایپا که مورد موافقت قرار گرفته بود مربوط به قبل از اثبات مصدومیت این بازیکن بود. باشگاه ساپیا در این زمینه پنهان کاری کرده و باید پاسخگو باشد.

جلالی با پرداخت پول رضایت‌نامه به استقلال منتقل شده و با توجه به مصدومیت فتق ورزشی، احتمالا در کمتر از دو هفته دیگر آماده حضور در زمین خواهد بود اما مددی طوری صحبت کرد که اگر مصدومیت او ادامه داشته باشد، استقلال بی‌خیال ثبت قرارداد وی به عنوان بازیکن خواهد شد. باید منتظر واکنش جلالی و مدیر برنامه‌اش به این صحبت‌ها بود.