مادر فرهاد طاهریان گفت حق فرزندم را خواهم گرفت.

خبر تصادف پورشه و پراید که در روز پنجشنبه اتفاق افتاد نظر کرابران مجازی را به شدت ب خود جلب کرد.این تصادف در ساعت 1:30دقیقه بامداد در خیابان کارگر اصفهان رخ داد.و جوان 21ساله ای به نام فرهاد طاهریان در بازی سرعت بچه پولدارها کشته شد .

المیرا شریفی مقدم مجری و گوینده درباره این حادثه توئیتی را منتشر کرد او در صفحه خود نوشت: فرهاد طاهریان دانشجو و ورزشکار ۲۱ ساله، قربانی عشق سرعت دو بچه پولدار اصفهانی شد.

ماجرا وقتی تلخ‌تر می‌شود که دخترک پولدار نگران قیمت ماشینش است و هیچ حسی نسبت به کشتن یک انسان ندارد! «کشتم، دیه‌اش رو میدم»! واقعاً انسانیت با سرعت زیادی در حال سقوطه...

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان اصفهان بیان کرد: راننده پورشه که از صحنه تصادف گریخته بود ظهر روز پنجشنبه در حوالی خیابان احمد آباد اصفهان توسط پلیس دستگیر شد وی در ادامه اینگونه گفت که راننده پورشه یک پسر 24ساله بوده که گواهینامه نیز نداشته است و در پی انجام تحقیقات مالک خود رو نیز مورد شناسایی قرار گرفته است.

چلمغانی گفت: ساعت 1:17دقیقه بامداد روز پنجشنبه 26 اردیبهشت 98 ماشینهای پورشه و پراید در خیابان کاگر اصفهان باهم تصادف کردند و این تصادف به پلیس راهنمایی و رانندگی اطلاع داده شد وماموران پلیس خود را سریعا به محله حادثه رساندند.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان خاطرنشان کرد: در این حادثه پورشه به صورت جلو به پهلو با پراید برخورد کرد که به دلیل شدت جراحات راننده 21 ساله پراید پس از انتقال به بیمارستان فوت میکند.

وی در ادامه اظهار کرد که پورشه در ادامه با یک پراید و پژو ۲۰۶ دیگر نیز برخورد کرد، افزود: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی علت وقوع این حادثه را سرعت غیرمجاز و عدم رعایت فاصله طولی توسط راننده پورشه اعلام کردند.

محمدرضا خدا دوست فرمانده انتظامی پلیس استان اصفهان نیز گفت:راننده پورشه که جوانی 24ساله بوده دستگیر شده و روانه زندان شده است.

وی اظهار داشت:پلیس اجازه نمی‌دهد عده‌ای با دوردور کردن و کورس گذاشتن در خیابان‌ها نظم جامعه را به هم بریزند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: ماموران پلیس در اجرای قانون تفاوتی میان افراد قائل نبوده و با هر شخصی در هر جایگاهی که باشند برخورد می‌کند.

 کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی علت وقوع این حادثه مرگبار را سرعت غیرمجاز و عدم رعایت فاصله طولی توسط راننده پورشه اعلام کرده اند.

صحبت های مادر داغ دیده فرهاد طاهریان را در این ویدیو ببینید.

ر