انتشار چند فهرست شغلی در وب‌سایت نتفلیکس (Netflix) نشان می‌دهد که این شرکت روی توسعه‌ی بازی‌های جدید AAA و نقش‌آفرینی کار می‌کند. طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی‌ها در استودیوهای داخلی نتفلیکس ساخته می‌شوند. فهرست‌های شغلی شامل یک کارگردان بازی، کارگردان هنری...

انتشار چند فهرست شغلی در وب‌سایت نتفلیکس (Netflix) نشان می‌دهد که این شرکت روی توسعه‌ی بازی‌های جدید AAA و نقش‌آفرینی کار می‌کند.

طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی‌ها در استودیوهای داخلی نتفلیکس ساخته می‌شوند. فهرست‌های شغلی شامل یک کارگردان بازی، کارگردان هنری، مدیر فنی و مهندس هستند که به این بازی‌های جدید اشاره می‌کنند.

کمپانی نتفلیکس پیش از این اعلام کرده بود که در حال تاسیس استودیوی بازی‌سازی داخلی خود است که به عنوان یک استودیوی «کلاس جهانی» توصیف شده و در شهر هلسینکی کشور فنلاند قرار دارد. بنابراین جای تعجبی نیست که این شرکت بزرگ استودیوی خود را به طور کامل به خلق آی‌پی‌های جدید اختصاص دهد.

توضیحات موجود در فهرست‌های شغلی در بخش فنی و کارگردان هنری نشان می‌دهد که بازی AAA جدید نتفلکیس یک آی‌پی منحصر به فرد و اورجینال است. در این فهرست به کار با موتور آنریل انجین اشاره شده و استفاده از Unreal Engine 5 برای آی‌پی AAA جدید سورپرایزکننده نیست. علاوه بر این، در بخش کارگردانی بازی، تجربه‌ی کار روی عناوین شوتر اول شخص نیز ذکر شده است.

تبلیغات

در بخش شغل مهندس ارشد، یک بازی دیگر به عنوان یک اثر نقش‌آفرینی اکشن سوم شخص کاملاً جدید ذکر شده و در این بازی نیز به تجربه‌ی کار با آنریل انجین و عناوین AAA اشاره شده است. همچنین شخص داوطلب باید تجربه‌ی کار در طراحی انیمیشن شخصیت‌ها در بازی‌های سوم شخص را داشته باشد. اطلاعات زیادی در خصوص این بازی نقش‌آفرینی در دسترس نیست و باید منتظر انتشار جزئیات بیشتری در مورد بازی‌های اشاره شده باشیم.

The.Last.Dragon