اخیرا شایعات زیادی در خصوص کاراکتر جدید بازی Apex Legends به گوش‌ می‌رسید و هواداران در انتظار اخبار جدید از سوی تیم سازنده بودند. حال این اتفاق رقم خورده و از شخص...

اخیرا شایعات زیادی در خصوص کاراکتر جدید بازی Apex Legends به گوش‌ می‌رسید و هواداران در انتظار اخبار جدید از سوی تیم سازنده بودند. حال این اتفاق رقم خورده و از شخصیت تازه‌ی این اثر رونمایی شده است.

جدیدترین قهرمان بازی Apex Legends که در فصل دهم به این عنوان اضافه خواهد شد، Seer نام دارد. چندی پیش ویدئوی مرموزی در مورد شخصیت جدید این بازی منتشر شد و بسیاری از بازی‌بازان را به فکر واداشت که از طریق این نشانی می‌توانید آن را مشاهده کنید. سازندگان از Seer به عنوان شخصیتی که با چشم‌هایش قادر است تا حتی کوه‌ها را هم نابود کند، یاد کرده‌اند. شاید آن‌ها صرفا قصد داشتند تا قدرت بالای وی را نشان دهند. از طرف دیگر، ممکن است او واقعا چنین قابلیتی را داشته باشد.

هنوز به صورت کامل در مورد توانایی‌ها و سلاح‌های این کاراکتر اطلاعی در دست نداریم و پیش‌بینی می‌شود که سازندگان در روزهای آینده به انجام این کار بپردازند. فصل دهم بازی Apex Legends با نام Emergence قرار است از تاریخ ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ (۳ آگوست ۲۰۲۱ میلادی) به دست هواداران برسد. البته به غیر از این شخصیت، می‌توان انتظار محتویات دیگری را هم از این فصل داشت. حال امروز برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این کاراکتر هم عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

Apex Legends از سری آثار دوست داشتنی در ژانرهای اکشن و تیراندازی به صورت آنلاین است که آن را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کرده و لذت ببرید. نشر این عنوان برای اولین بار به سال ۲۰۱۹ میلادی بازمی‌گردد و دو شرکت ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز به ترتیب در امر توسعه و عرضه‌ی آن نقش داشته‌اند. این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند آن هم در دست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P