طبق صحبت‌های Klobrille، فاش کننده‌ی معروف اطلاعات مایکروسافت، بازی‌بازان در E3 2021 شاهد حضور عناوین مورد انتظاری مانند Forza Horizon 5 ،Halo Infinite ،Starfield و Age of Empir...

طبق صحبت‌های Klobrille، فاش کننده‌ی معروف اطلاعات مایکروسافت، بازی‌بازان در E3 2021 شاهد حضور عناوین مورد انتظاری مانند Forza Horizon 5 ،Halo Infinite ،Starfield و Age of Empires IV خواهند بود.

به گفته‌ی این منبع داخلی معتبر، مایکروسافت قصد دارد تا در رویداد E3 امسال تریلر‌های جدیدی را از بازی‌های Age of Empires IV و Halo Infinite منتشر کند. علاوه بر این، ظاهراً رونمایی از عناوین Starfield و نسخه‌ی پنجم سری Forza Horizon نیز در E3 2021 انجام خواهد شد. با این حال اگرچه انتظار می‌رود که این بازی‌ها در رویداد امسال حضور داشته باشند، اما این الزاماً بدین معنی نیست که هر چهار عنوان ذکر شده در سال جاری عرضه می‌شوند.

Klobrille همچنین اضافه کرد که در مورد مکان بازی Forza Horizon 5 نیز اطلاعاتی در اختیار دارد. جالب است بدانید که برخلاف انتظار طرفداران، بازی جدید Forza Horizon در کشور ژاپن جریان نخواهد داشت. Klobrille توضیح داد که به علت بازخورد منفی طرفداران نسبت به این موضوع در زمان معرفی Forza Horizon 4، قصد ندارد جزئیات بیشتری را در این مورد به اشتراک بگذارد. به هر حال، اگر قرار باشد که Forza Horizon 5 در تابستان امسال عرضه شود، بازی‌بازان قطعاً در E3 امسال شاهد رونمایی رسمی از این عنوان خواهند بود.

نظر شما چیست؟ به غیر از Halo Infinite و Age of Empires IV که برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته شده‌اند، آیا احتمال انتشار Starfield و Forza Horizon 5 نیز در ۲۰۲۱ وجود دارد؟