به گزارش یورو گیمر (Eurogamer)، پوششی که به زره مرد آهنی (Iron Man) بسیار شباهت دارد، در آینده به بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد. بنا بر این گزارش، اندی ریلودز (Andy Reloads) با استخراج داده‌های این بازی موفق به کشف فایلی مخفی شده است که به زره...

به گزارش یورو گیمر (Eurogamer)، پوششی که به زره مرد آهنی (Iron Man) بسیار شباهت دارد، در آینده به بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد.

بنا بر این گزارش، اندی ریلودز (Andy Reloads) با استخراج داده‌های این بازی موفق به کشف فایلی مخفی شده است که به زرهی جدید مربوط می‌شود و احتمالاً در یکی از به‌روزرسانی‌های آینده‌ی این بازی در دسترس قرار می‌گیرد. پوشش مذکور «زره مکانیکی پیشرفته» (Advanced Mechanicals Armor Set) نام دارد و امکان استفاده از یک منبع نیرو که بر روی سینه‌ی آن قرار دارد را برای بازیکنان فراهم می‌کند؛ درست همانند زره شخصیت مرد آهنی.

این پوشش در دو رنگ متفاوت عرضه می‌شود که نوع مسی رنگ آن بسیار شبیه به زره قرمز و طلایی مرد آهنی است. دیگر رنگ آن سفید براق است و اندکی به استورم تروپرهای (Stormtrooper) مجموعه‌ی Star Wars شباهت دارد. شایان ذکر است که هیچکدام از موارد ذکرشده ارجاع مستقیم و مشخصی به فیلم‌های مذکور نمی‌دهند و در نتیجه، شاهد کراس‌اوری رسمی نخواهیم بود.

تبلیغات

هنگامی که این پوشش را به تن دارید، قابلیت Battle Cry شما در بازی با شلیک اشعه‌ی نیرو که ظاهراً آسیبی برابر با آتش را وارد می‌کند، جایگزین می‌شود.

سایر محتویات این سری پوشش به شرح زیر است:

  • شمشیر تک‌دست Gore-Ripper
  • شمشیر بلند Caladcholg
  • مرکبی که ظاهراً با الهام از بازی Horizon Forbidden West ساخته شده است
  • پوشش رباتی برای سنین (Synin)، کلاغ موجود در بازی
  • یک درازکشتی جدید با الهام از انیموس (Animus)

اینکه محتویات ذکرشده دقیقاً از چه زمانی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد مشخص نیست. در ماه مه گذشته نیز اندی ریلودز خبر از عرضه‌ی سری پوششی داده بود که به زره شخصیت تانوس (Thanos) شباهت داشت، اما هنوز شاهد انتشار آن نبوده‌ایم.

Ashenتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)