گزارش‌های جدید منتشر شده، به این موضوع اشاره دارند که احتمالاً حداقل 3 بازی از فرنچایز Silent Hill در دست ساخت قرار دارند. اندی رابینسون (And...

گزارش‌های جدید منتشر شده، به این موضوع اشاره دارند که احتمالاً حداقل 3 بازی از فرنچایز Silent Hill در دست ساخت قرار دارند.

اندی رابینسون (Andy Robinson)، ویراستار وبسایت خبری VGC، در توییت جدید خود به این موضوع اشاره کرد که به احتمال زیاد حداقل سه پروژۀ Silent Hill توسط استودیوهای مختلف مراحل توسعه را طی می‌کنند و تقریباً اطمینان دارد که یکی از آن‌ها توسط بلوبر تیم (Bloober Team) ساخته می‌شود.

شرکت کونامی در سال‌‎های اخیر توسعه‌ی بازی‌های AAA را کنار گذاشته بود و ما تنها شاهد سری PES بودیم؛ اما مدتی پیش سران این کمپانی اعلام کردند که قصد دارند از توسعه‌ی عناوین آنلاین و آرکید کناره‌گیری کنند و دوباره به عرصۀ ساخت بازی‌های AAA و پریمیوم وارد شوند. آخرین عنوان AAA منتشر شده از سوی آن‌ها Metal Gear Survive بود که به هیچ عنوان نتوانست نظر بازی‌بازان و منتقدان را به خود جلب کند. با این وجود، گفته می‌شود که از هر سه فرنچایز مشهور Metal Gear Solid ،Silent Hill و Castlevania، بازی جدیدی توسعه می‌یابد.

مدتی پیش، یک منبع داخلی مشهور تصاویری را از بازی Silent Hill به اشتراک گذاشت که به نظر می‌رسد ارتباطی با پروژۀ بلوبر تیم داشته باشند. به دنبال این افشاسازی، کونامی حساب کاربری داسک گالم، اینسایدر ذکر شده، را مسدود کرد.