سال آینده ، جدیدترین نسخه در سری Resident Evil، به نام Resident Evil Village را شاهد خواهیم بود. بازی از ادامه‌ی داستان و سبک بازی Resident Evil 7 بهره خواهد برد...

سال آینده ، جدیدترین نسخه در سری Resident Evil، به نام Resident Evil Village را شاهد خواهیم بود. بازی از ادامه‌ی داستان و سبک بازی Resident Evil 7 بهره خواهد برد و ما درباره‌ی این بازی در رسانه‌ی گیمفا اطلاعات مختلفی را تاکنون مورد پوشش قرار داده‌ایم. از نمایش‌های اولیه داستان آن گرفته تا اطلاعات زیادی که گاهی بیشتر شبیه به یک شایعه بودند. اکنون، یک نشت خبری دیگر وجود دارد، هرچند که در مورد داستان اطلاعات زیادی را ارآئه نمی‌دهد و بیشتر در مورد مدت زمان بازی خواهد بود.

فرد منتشر کننده‌ی این خبر یعنی داسک گولم (Dusk Golem)، در توییترش حاضر بود تا به چند نفر از افراد نگران که در مورد احتمال افزایش قیمت عناوین نسل بعدی شرکت کپکام (Capcom) سوال داشتند، پاسخ دهد. او در حالی که خودش به بحث و گفتگو زیاد ادامه نداد، گفت که مردم نباید بیش از حد در این مورد نگران باشند چون به مقداری که هزینه کنند محتوا بدست خواهند آورد  و ادامه داد که Village طولانی‌ترین بازی در حال اجرا در موتور RE است ، موتوری که شرکت کپکام استفاده از آن را با RE7 آغاز کرد. بازی‌هایی که تاکنون از این موتور گرافیکی استفاده کرده‌اند Resident Evil 7 ، Resident Evil 2 , 3 Remake و Devil May Cry 5 هستند، عناوینی که جز Resident Evil 3 Remake دارای خط داستانی طولانی‌ای بوده‌اند. همچنین مطابق با آنچه همان سخنگو در گذشته گفته است Village طولانی تر از عنوان قبلی خود خواهد بود. از هم اکنون این بازی قرار است در برخی از نقاط جهان در سال ۲۰۲۱ منتشر شود.