اگرچه تنها یک روز تا آغاز رویداد بزرگ E3 2021 باقی مانده است، اما مثل همیشه شاهد انتشار شایعات مختلفی از عناوین حاضر در این رویداد هستیم. اخی...

اگرچه تنها یک روز تا آغاز رویداد بزرگ E3 2021 باقی مانده است، اما مثل همیشه شاهد انتشار شایعات مختلفی از عناوین حاضر در این رویداد هستیم. اخیراً یکی از کاربران ردیت با نام PracticalBrush12 که سابقه‌ی درخشانی در فاش کردن اطلاعات ناشران مختلف دارد، اعلام کرده است که دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence در رویداد پیش رو با عنوان A Plague Tale: Requiem معرفی خواهد شد.

با این که PracticalBrush12 اطلاعات بیشتری را از این بازی به اشتراک نگذاشت، اما یکی از اینسایدر‌های انجمن ResetEra با نام Deluxera تایید کرد که او نیز چیز‌هایی را در مورد این عنوان شنیده است.

طبق صحبت‌های Deluxera، نام این بازی A Plague Tale: Requiem بوده و ظاهراً قرار است در طی رویداد E3 ایکس‌باکس رونمایی شود. این شخص همچنین اعلام کرد که ساخته‌ی جدید استودیوی اسوبو (Asobo Studio) در روز عرضه بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس قرار خواهد گرفت. البته لازم به ذکر است که A Plague Tale: Requiem برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ (سرویس ابری) نیز منتشر خواهد شد. در حال حاضر این عنوان برای انتشار در سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است.

در نهایت، به نظر می‌رسد که شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) قصد دارد نسخه‌ی نسل بعدی A Plague Tale: Innocence را نیز در دسترس دارندگان کنسول‌های جدید قرار دهد. شاید جالب باشد بدانید که طبق اطلاعات فاش شده، این عنوان یکی از بازی‌های رایگان ماه جولای سرویس پلی‌استیش پلاس خواهد بود.