A Plague Tale: Innocence بدون شک یکی بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ بوده که با توجه به گزارش مالی فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home I...

A Plague Tale: Innocence بدون شک یکی بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ بوده که با توجه به گزارش مالی فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive)، خوشبختانه عملکرد خوبی نیز داشته است. حال براساس شایعه‌ای که به تازگی در اینترنت پخش شده است، ظاهراً نسخه‌ی دوم این عنوان تحسین شده در دست تولید قرار دارد.

این شایعه که اول توسط وب‌سایت فرانسوی Xbox Squad مطرح شد، حالا توسط یوروگیمر نیز گزارش شده است. با توجه به توضیحات ارائه شده، بازی A Plague Tale 2 برای کنسول‌های نسل بعد و عرضه‌ در سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است. یوروگیمر تصمیم گرفت تا برای کسب اطلاعات بیشتر، با شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو ارتباط برقرار کند. در پاسخ به احتمال عرضه‌ی دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence، این ناشر توضیحات زیر را ارائه داد:

سال گذشته، ما اعلام کردیم که برای ساخت یک پروژه‌ی دیگر دوباره با استودیوی آسوبو (Asobo) همکاری خواهیم کرد، اما هیچوقت تائید نکردیم که این بازی دنباله‌ی A Plague Tale: Innocence هست یا خیر. ما اطلاعات بیشتری از این بازی را در زمان مناسب به اشتراک خواهیم گذاشت.

وب‌سایت Xbox Squad مدعی است که مدیر ارشد اجرایی فوکوس هوم اینتراکتیو اطلاعات منتشر شده را تائید کرده و از رونمایی بازی در سال آینده خبر داده است.

بازی A Plague Tale: Innocence هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر هنوز این عنوان جذاب را تجربه نکرده‌اید، شاید مطالعه‌ی نقد و بررسی گیمفا بتواند شما را قانع کند.

نظر شما چیست؟ آیا دوست دارید دنباله‌ی این بازی ساخته شود؟