به گزارش ایرنا تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان شنبه شب با سه گل عیسی آل‌کثیر، محمدرضا غبیشاوی و طالب ریکانی در برابر شاهین بوشهر به برتری دست یافت  تا در آخرین دیدار خانگی این فصل خود صاحب یک برد...

به گزارش ایرنا تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان شنبه شب با سه گل عیسی آل‌کثیر، محمدرضا غبیشاوی و طالب ریکانی در برابر شاهین بوشهر به برتری دست یافت  تا در آخرین دیدار خانگی این فصل خود صاحب یک برد شیرین شود.

جمعی از هواداران آبادانی با به صدا در آمدن سوت پایان این دیدار با خودروهای خود و با زدن بوق اقدام به شادی در خیابان‌های مرکزی این شهر کردند تا تلاش بازیکنان صنعت‌نفت را ارج بگذارند.

تماشاگران آبادانی با بیرون آوردن پرچم برزیل و صنعت‌نفت شادی کنان خیابان‌های منتهی به ورزشگاه تختی این شهر را طی کردند و شعار بچه‌ها تشکر تشکر سر دادند.

بهنام سراج سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان و عیسی آل‌کثیر که در این دیدار دوازدهمین گل خود را به ثمر رساند بیشتر از دیگر بازیکنان مورد تشویق قرار گرفتند.

اما در آن سو بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر که سقوطشان به لیگ دسته اول حتمی شد اشک در چشم داشتند و گریه کنان سوار بر اتوبوس حامل این تیم شدند.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان شنبه شب از هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر توانست با نتیجه سه بر یک میهمانش شاهین شهرداری بوشهر را شکست دهد تا با ۴۱ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی این فصل قرار گیرد.