به گزارش ایرنا، در بیست و پنجمین روز از دی‌ماه، بسته ورزشی ایرنا با اخبار گوناگون از دنیای ورزش مهیا شده است. با ما همراه باشید و در جریان مهمترین اخبار ورزشی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرید. طارمی در تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ پرتغال سازمان لیگ فوتبال پرت...

به گزارش ایرنا، در بیست و پنجمین روز از دی‌ماه، بسته ورزشی ایرنا با اخبار گوناگون از دنیای ورزش مهیا شده است. با ما همراه باشید و در جریان مهمترین اخبار ورزشی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرید.

طارمی در تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ پرتغال

سازمان لیگ فوتبال پرتغال در یک نظرسنجی خواست تا تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ پرتغال را انتخاب کند که مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در ترکیب تیم منتخب قرار گرفت. مشروح خبر را در اینجا بخوانید.

اتفاق عجیب در لیگ برتر تکواندو؛ سیلی «ساعی» به صورت دبیر سازمان لیگ

رقابت‌های گروه ب لیگ برتر تکواندوی باشگاه‌های کشور در بخش مردان که امروز (پنجشنبه) برگزار شد با اتفاقات عجیب و دور از ذهنی همراه بود. متن کامل خبر در این قسمت قابل مشاهده است.

نوری: استقلال هنوز مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر است

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال هنوز مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر است و این انتقاداتی که از این تیم می‌شود، درست نیست و باید به "محمود فکری" فرصت داد تا بتواند در پایان فصل به موفقیت بزرگ در لیگ برتر برسد. متن کامل این مصاحبه را در اینجا ببینید.

گل‌محمدی: قصد دخالت در کار وزیر ورزش را نداشتم/ درخواستم دوستانه بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید براینکه قصد دخالت در کار وزیر ورزش را نداشته است، گفت: حرفم در نشست خبری پس از شهرآورد، یک درخواست دوستانه بود. مشروح خبر را در این قسمت مشاهده کنید.

پیروزی تیلور مقابل باروز/تیلور و یزدانی شاید در رم

دیوید تیلور و جردن باروز ۲ آزادکار تیم ملی کشتی آمریکا در مبارزه ای نمایشی به مصاف هم رفتند که تیلور حریف مستقیم یزدانی در این مبارزه به پیروزی رسید. متن کامل این خبر در اینجاست.

رسن: به پرسپولیس خیانت نکردم

هافبک عراقی سابق پرسپولیس در باره جدایی‌اش از تیم پرسپولیس گفت: من به این تیم و باشگاه خیانت نکردم زیرا همه از توافق من خبر داشتند. مشروح این خبر در این قسمت قابل رویت است.

باشگاه «برنت‌فورد» بند خرید «قدوس» را فعال کرد

باشگاه «برنت‌فورد» انگلیس اعلام کرد که بند خرید «سامان قدوس» از آمیان فرانسه را فعال کرده است. مشروح این خبر را در اینجا بخوانید.

گل مهاجم پرسپولیس برترین گل لیگ قهرمانان آسیا شد

گل مهاجم پرسپولیس به النصر عربستان به عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ انتخاب شد. مشروح این خبر را در اینجا مشاهده کنید.