به گزارش شامگاه شنبه پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در گفتگوی تلفنی با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از اقدامات پیشگیرانه در  کنترل و شیوع بیماری کرونا...

به گزارش شامگاه شنبه پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در گفتگوی تلفنی با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از اقدامات پیشگیرانه در  کنترل و شیوع بیماری کرونا به ویژه اطلاع رسانی به موقع جهت عدم حضور شهروندان در روزهای پایانی سال در آرامستان بهشت زهرا (س) و موکول کردن آیین پنجشنبه و جمعه پایانی سال را به بعد از اتمام این بحران تشکر کرد.

یادگار امام راحل ، برنامه ریزی های مناسب در طول دوره بحران و تهیه دستورالعمل های لازم در این خصوص را از اقدامات مناسب در این زمینه دانست و بر تلاش های بیشتر و ادامه این روند تاکید کرد.

در ادامه این گفت و گوی تلفنی؛ مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) ضمن قدردانی  از حسن توجه یادگار امام به پرسنل خدوم و جهادگر بهشت زهرا (س) از توصیه ها و نقطه نظرات حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی استقبال کردند. 

بهشت زهرا (س) بزرگترین آرامستان ایران در جنوب تهران واقع شده است، فعالیت این آرامگاه رسماً در سال ۱۳۴۹ خورشیدی آغاز شد.

بهشت زهرا (س) ابتدا ۳۱۴ هکتار وسعت داشت که در سال ۱۳۷۶ بخش شمالی به مساحت ۱۱۰ هکتار و در سال ۱۳۸۷ بخش شرقی به مساحت ۱۶۰ هکتار خریداری و به آن اضافه شد.