دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و شهر خودرو مشهد از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه امشب در ورزشگاه خالی از تماشاگر نقش جهان برگزار شد و در پایان میزبان با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شد. در این...

دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و شهر خودرو مشهد از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه امشب در ورزشگاه خالی از تماشاگر نقش جهان برگزار شد و در پایان میزبان با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شد.

در این دیدار هر ۲ تیم با ۴۵ امتیاز و وضعیت مشابه به دنبال کسب سهمیه آسیا بوند و تیم سپاهان این دیدار را بعد از استعفای امیر قلعه نویی با هدایت "تکسیرا" مربی پرتغالی خود به میدان رفت.

در ابتدای این دیدار برخلاف روند بازی، تیم شهر خودرو حملاتی را روی دروازه سپاهان تدارک دید که ضربه محمد قاضی را نیازمند دروازه بان سپاهان به خوبی دفع کرد.

در ادامه طلایی پوشان کم کم بر بازی سوار شدند و توانستند چندین موقعیت توسط رفیعی، حسینی و محبی به دست بیاورند که با بی‌دقتی بازیکنان از بین رفت.

در ادامه بازی سپاهان که نسبت به حریف برتری داشت در دقیقه ۶۰ روی ارسال کرنر سروش رفیعی توسط شایان مصلح با ضربه سر به گل رسید تا یک بر صفر از حریف خود پیشی بگیرد.

تیم شهر خودرو بعد از گلزنی بر روی دروازه سپاهان حملاتی را تدارک دید ولی فرصت گلزنی پیدا نکردند.

در ادامه بازی این تیم سپاهان بود که در دقیقه ۱۰ دقیقه بعد یعنی در دقیقه ۷۰ تیم سپاهان روی فرار و تکنیک زیبای سروش رفیعی از جناح راست به گل دوم رسید.

 تلاش تیم میهمان برای جبران گل‌های خورده بی نتیجه ماند و سپاهان با این پیروزی و ۴۸ امتیاز، امیدها را بر ای کسب سهمیه آسیا زنده کرد و شهر خودرو ۴۵ امتیازی ماند.

این دیدار را رضا کرمانشاهی با کمک های حسن انتظاری و محمد عطایی قضاوت کردند.