عباس وحیدی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج عصر شنبه در آیین افتتاح این پروژه ها گفت : ایستگاه ۲ منظوره بلوارکامیونداران با هدف امدادرسانی و آموزش کارکنان آتش نشانی و مردم یک...

عباس وحیدی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج عصر شنبه در آیین افتتاح این پروژه ها گفت : ایستگاه ۲ منظوره بلوارکامیونداران با هدف امدادرسانی و آموزش کارکنان آتش نشانی و مردم یکی از این پروژه ها است که با همت مدیریت شهری کرج به سرانجام رسیده است.

وی بیان داشت: پروژه دوم ایستگاه آتش نشانی منطقه ساسانی کرج است که افزون بر امدادرسانی به مناطق همجوار ، بخشی از آزاد راه تهران - کرج - قزوین را تحت پوشش خدماتی خود دارد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج افزود: پروژه سوم استخرشنای آموزشی ویژه کارکنان سازمان آتش نشانی است که بخشی از برنامه های آماده سازی و آموزشی کارکنان آتش نشانی در این مکان انجام می شود.

وی ادامه داد: برای احداث و تجهیز این سه پروژه بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان آتش نشانی کرج هزینه شده است.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: در زمان حاضر  ۵۰۸ نیروی عملیاتی در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج مشغول خدمت رسانی به شهروندان هستند که  به ازای هر ۵۰ هزار نفر یک ایستگاه آتش نشانی لازم است / کلانشهر کرج برای رسیدن به استانداردها به چهار ایستگاه آتش نشانی دیگر نیاز دارد.  

با بهره برداری از ۲ ایستگاه آتش نشانی کرج ، شمار ایستگاه های امدادی این سازمان به ۳۱ ایستگاه رسید.

اکبر سلیم نژاد رییس شورای شهر کرج در مراسم بهره برداری از پروژه های آتش نشانی  عنوان کرد: در حوزه آتش نشانی در حال نزدیک شدن به استانداردها هستیم .

وی بیان داشت: آتش نشانان حافظ جان و امنیت مردم هستند و این موضوع وظیفه خطیری است که بر دوش این نیروهای جان بر کف گذاشته شده است.

سلیم نژادگفت:  نیازهای سازمان آتش نشانی دغدغه ما است و برای رفع آن تلاش می کنیم.